اخباراخبار بلاک چین

کاردانو به راه اندازی قراردادهای هوشمند با testnet جدید نزدیکتر می شود.

آزمایش Alonzo White NFT ها و موارد مختلف استفاده از De-Fi یک قدم دیگر برای کاردانو.

کاردانو به راه اندازی قراردادهای هوشمند با testnet جدید نزدیکتر می شود.

IOHK ، تیم توسعه بلاکچین پشت کاردانو ،در 15 ژوئیه اعلام کرد که شبکه آزمایشی پروژه Alonzo  رسما از Blue به White تغییر کرد و گسترش توسعه پیش بینی شده اکوسیستم برای قراردادهای هوشمند عملیاتی را با خود به ارمغان آورد.

HARD FORK موفق : امروز حدود ساعت 19.44 UTC گزارش شد ، ما با موفقیت شبکه آزمایشی #Alonzo را به گره جدید #AlonzoWhite منتقل کردیم.شبکه جدید با خوشحالی در حال ساخت بلوک است. 1/5
ورودی خروجی (@InputOutputHK) July 14, 2021

در حالی که testnet قبلی ، معروف به Alonzo Blue ، برخی از ویژگی های قرارداد هوشمند را ارائه می داد ، این ویژگی ها فقط برای تعداد محدودی از افراد داخلی در دسترس بود.به روزرسانی دیروز ، به حدود 500 validators ، اپراتورهای سهام و توسعه دهندگان اجازه می دهد تا این ویژگی ها را در آینده آزمایش کنند.

Alonzo White قرار است دو یا چهار هفته قبل از ارتقا به آخرین آزمایش برای مرحله توسعه فعلی خود ، معروف به Alonzo Purple ، اجرا شود.

علیرغم برخی واکنشهای اخیر دیگران در جامعه بلاکچین ، بنیانگذار کاردانو ، چارلز هوسکینسون اخیراً در یک ویدئوی YouTube گفت که طبق نقشه راه توسعه پروژه ، همه چیز همچنان در مسیر درست است و خاطرنشان کرد که بیش از 10 میلیون دلار NFT در سراسر شبکه کاردانو فروخته شده است با “ده ها هزار دارایی”. پس از انتشار Alonzo White به شبکه اصلی ، توسعه دهندگان می توانند dApps ، NFT ها و موارد دیگر را راه اندازی کنند.

در پی اعلامیه Alonzo White ، یک NFT و DeFi Marketplace به نام Spores Network اعلام کرد که در 16 ژوئیه موفق به جمع آوری کمک مالی 2.3 میلیون دلاری شده است. این شرکت اظهار داشت که امیدوار است بتواند از هزینه های معاملاتی کاردانو ، رد پای کربن پایین تر و کارایی بیشتر معاملات استفاده کند. NFT ها را به کاربران اصلی وارد کنید.

مرتبط : بانک سوئیس صادر کننده سهام NFT در نقاشی پیکاسو هر یک با قیمت 6K دلار است.

با پیوستن شرکت ها و هنرمندان بیشتر به بازار رو به رشد NFT ، مانند Dolce و Gabbana و یک پلت فرم فوتبال فانتزی ، آوردن NFT های بیشتر به شبکه می تواند دستاوردهای بزرگی برای کاردانو و کاربران آن به همراه داشته باشد.

 

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx