اخباراخبار اتریوماخبار بیت کوین

بیت کوین BTC دوباره از مرز 40 هزار دلار عبور می کند .

بیت کوین از 40،000 دلار گذشته است و بازار ارزهای رمزنگاری شده به سرعت در حال بهبود است و 42،000 دلار به عنوان فروش اصلی باقی مانده است.

بیت کوین BTC مجدداً از مرز 40K دلار عبور می کند ، Ethereum به 3K $ نزدیک می شود: آیا تجمع رمزنگاری بزرگتری در راه است؟

قیمت بیت کوین (BTC) در تاریخ 26 مه از 40،000 دلار فراتر رفته و برای اولین بار در 5 روز گذشته بالاتر از یک منطقه مهم فروش قرار گرفت.

نوشته های مشابه

در صورت ادامه رشد بیت کوین به بالاتر از 42000 دلار و بازپس گیری اتر (ETH) از 3000 دلار ، بازرگانان انتظار دارند که یک تجمع گسترده تر و یک ساختار صعودی شکل گیرد.

نمودار 4 ساعته

نمودار شمع 4 ساعته BTC / USD (نارنجی) و ETH / USD (آبی) منبع. TradingView

42000 و 49،000 دلار سطح اصلی مقاومت هستند

به سه دلیل عمده ، بیت کوین طی هفته گذشته در حال بهبود است.

در ابتدا ، ایلون ماسک مدیر عامل تسلا و مایکل سایلور ، مدیرعامل MicroStrategy استخراج کنندگان بیت کوین را به استفاده از انرژی پاک تر تشویق کرده اند.

ماسک و سیلور از آن زمان فراتر رفته و با ماینرهای بیت کوین در ایالات متحده در مورد مصرف قابل اعتماد انرژی صحبت کردند.

با ماینرهای بیت کوین آمریکای شمالی صحبت کرد. آنها متعهد شدند که استفاده تجدیدپذیر فعلی و برنامه ریزی شده را منتشر کنند و از ماینرهای WW برای این کار بخواهند بالقوه و امیدوار کننده است.
– ایلان ماسک (elonmusk) May 24, 2021

دوم ، بازار معاملات آتی بیت کوین تا حدود زیادی بازنشانی می شود. طبق داده های سایت Bybt.com ، وقتی BTC به زیر 30،000 دلار سقوط کرد ، سود بازاری معاملات آتی از 27 میلیارد دلار به 11 میلیارد دلار کاهش یافت.

این بدان معناست که بازارهای آتی مملو از جمعیت نیستند ، که این مسئله احتمال رالی پایدارتر و تدریجی را افزایش می دهد.

سوم ، اتریوم طی چند روز گذشته به سرعت در حال افزایش است ، که به نفع بیت کوین و altcoins نیز است زیرا ETH تصحیح عمیق تری نسبت به BTC مشاهده کرد.

بازگشت ارزهای رمزپایه اصلی به طور کلی باعث بهبود احساسات در بیت کوین می شود و منجر به بهبود تدریجی بازار رمزنگاری می شود.

در کوتاه مدت ، معامله گران می گویند که 42،000 دلار مهمترین منطقه مقاومت در کوتاه مدت است و پس از آن ، 49،000 $ منطقه فروش کلان است.

یک تاجر مستعار معروف به “پنتوشی” نوشت:

“بسیاری از آلت ها به برخی مقاومت ها می آیند +/- 5٪ ما میانگین معکوس را داریم که در طول هسته مورد بحث قرار گرفت. با این وجود BTC $ گیر کرده است. این روند LH را از یک ماه پیش آغاز کرده است. مایل به دیدن Bitcoin pop + 42k یا alts هستید. احتمالاً LH خود را بسازند و دوباره غوطه ور شوند. ساعت درحال تیک زدن است. “

نمودار قیمت بیت کوین

نمودار قیمت بیت کوین با سطوح کلیدی. منبع: توییتر / پنتوشی

چه چیزی مهم است که مشاهده شود؟

در آینده قابل پیش بینی ، دو نکته اساسی که باید برای معامله گران بیت کوین مشاهده کرد ، خروج ارز و سطح 42000 دلار است.

در حالت ایده آل ، اگر سطح 42000 دلار حفظ شود و خروج ارز بیت کوین به طور همزمان افزایش یابد ، این بدان معنی است که اعتماد سرمایه گذاران به BTC و نهنگ های بالاتر از 42،000 دلار افزایش می یابد.

این نگرانی وجود دارد که ممکن است “جستن گربه مرده” تشکیل شود ، که بهبودی کوتاه مدت است ، اما اگر BTC 42000 دلار نگه دارد ، احتمال یک تجمع جعلی به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx