اخباراخبار بیت کوین

مدیرعامل شرکت Galaxy Digital با پیتر شیف بر سر ریزش بیت کوین شرط بستند

ارز های دیجیتال به عنوان دارایی هایی نوین، محبوب و البته پرنوسان امروزه یکی از گزینه های سرمایه گذاری کاربران در دنیای مالی است.ریزش بیت کوین به عنوان دارایی صدر نشین جدول سرمایه گذاری کریپتوکارنسی روز های خوشی را برای سرمایه گذاران این دارایی روایت نمیکند.

این دارایی به واسطه سیایت گذاری ها و عواملی از این دست مدتی است که با بالا ترین نرخ خود یعنی 69 هزار دلار فاصله گرفته است. و اکنون پس از گذشت چند افت مکرر مجددا کاهش نرخ را تجربه کرد و ارزش آن به زیر 43 هزار دلار رسید.

مایک نووگراتز (Mike Novogratz)، مدیرعامل شرکت Galaxy Digital، پیتر شیف (Peter Schiff)، مدیرعامل Euro Pacific Capital که هردو از اینفلوئنسر های حوزه مالی کریپتو هستند بر سر نریزش بیت کوین و تشخیص روند آن یکدیگر را به چالش کشیدند.

بر همین اساس نووگراتز که با مشاهده افت های پی در پی بیت کوین خود را پیامبر عذاب بیت کوین میخواند معتقد است که نرخ بیت کوین از الان تا سال آینده بالاتر از سطح 35 هزار دلار در بازار مالی معامله خواهد شد. و بر اساس این نظریه به اندازه 1 میلیون دلار از دارایی های خود را شرط بسته است. اگر پیش بینی او درست از آب در نیاید او میبایست 1 میلیون دلار از دارایی اش را به خیریه اهدا کند.

در ادامه

در ادامه پیتر شیف هنوز در برابر شرط نووگراتز ساکت و پیشنهادی را عنوان نکرده است. با این که پیشنهاد نووگراتز  جسورانه بود اما همچنان پیت شیف در سکوت است.

منبع خبری U.Today گزارش هایی از پیش بینی نووگراتز  منتشر کرده بود. او معتقد است که بیت کوین به سطح حمایت 38 هزار دلار خواهد رسید. و در ادامه گفت که بازار به دلیل بالا بودن بازدهی اوراق قرضه تحت فشار میماند.

در فوریه سال میلادی گذشته این اینفلوئنسر پیش بینی کرد. که دارایی بیت کوین در سال میلادی 2021 از مرز 100 هزار دلار میگذرد. در حالی که بیت کوین در این سال بالاترین رقم خود در اندازه 69 هزار دلاری بود. که قبل از آخرین چرخش نزولی به اوج خود رسید.

تورم ایالت متحده آمریکا که مانند سیلی بدون کنترل روانه شد. فدرال رزرو ایالت متحده را مجبور کر تا نسبت به بیت کوین موضع گیری منفی از خود نشان دهند.

بازار خرسی در ادامه ریزش بیت کوین:


پیتر شیف که در ابتدا احساس خوشی به بیت کوین و دارایی های دیجیتال نداشت هم اکنون نیز با افت نرخ این دارایی خوشحال است. و در خصوص بیت کوین و بازار مالی دیجیتال به طور مکرر توییت میکند.

در ادامه  نسیم طالب (Nassim Taleb)، نویسنده «Black Swan»  در خصوص بیت کوین و دارایی های دیجیتال افت ارزش بیت کوین را عاملی برای گران تر شدن این دارایی و کاهش تمایل کاربران برای خرید آن معرفی میکند.

نوریل روبینی (Nouriel Roubini) از دیگر کارشناسان این حوزه مالی است که میگوید هم اکنون کشور السالوادور که با پیشنهاد های مکرر سرمایه گذاری و تشویق مردم به توجه ویزه بر روی بیت کوین به عنوان یک کشور ورشکسته الگوی جوامع شده است.

منبع: u.today 

مطالب بیشتر:


ارز دیجیتال ملی ایران با نام «رمزریال» به‌صورت آزمایشی عرضه میشود
گزارش هایی از کاربران صرافی SundaeSwap به منظور تراکنش های ناموفق
گروه توسعه اتریوم بار دیگر اتر های خود را نقد کردند./بنیاد اتریوم و مواضع مالی آنها
کاخ سفید تصمیمات جدیدی را برای دارایی های دیجیتال اتخاذ میکند
خرید 410 بیت کوین دیگر توسط رئیس جمهور السالوادور در ادامه ضرر میلیاردی اش

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx