اخبار

برد شرمن: هرچه زودتر باید جلوی توسعه ارز های دیجیتال در آمریکا را گرفت.

برد شرمن یکی از مخالفین سر سخت ارز های دیجیتال. به عنوان نماینده عضو دموکرات آمریکا ارزش بلیط شرکت در لاتاری را از ارزهای دیجیتال بالاتر دانست. وی با مخالفت شدید امید دارد که به زودی از گسترش پیدا کردن ارز های دیجیتال در ایالات متحده آمریکا جلوگیری به عمل آید.

این گزارش بر گرفته از خبری عنوان شده از یوتودی در تاریخ سی ام ژوئن، به عنوان یکی از عضو های فعال در کمیته مالی کشور آمریکا،  بی ثبات بودن رمز ارز ها را مشکلی جدی دانست.

نوشته های مشابه
برد شرمن

رمز ارز ها، پول هایی بدون ثبات اند. اگر فرض کنیم یک شهروند پس از بازنشستگی چیزی حدود یک میلیون دلار برای خود ذخیره کرده باشد.

و در کنار آن 9 نفر چیزی حدود 100000 دلار ضرر کرده باشند. صرافی کوین بیس یک میلیون دلار به واسطه ضرر آن 9 نفر به دست می آورد!

با این حال طبیعی است که میلیاردر ها در جلوی دوربین تلویزیون ظاهر شوند. و برای این ارز ها دست بزنند. و این کار باعث شود هر ساله 9 نفر مشابه با ضرر هایشان به این صرافی پول تزریق کنند.

 

برد شرمن کاربرد مناسبی را برای ارز های دیجیتال نمی‌شناسد و معتقد است. که آنها  وسیله ای برای پنهان کردن اهراز هویت و همچنین شانه خالی کردن از زیر مالیات ها است.  و این دو دلیل می‌تواند دلایل کافی برای جلوگیری از توسعه ارزهای دیجیتال باشد.

پس از آن الکساندر گرین که خود یکی از نمایندگان ایالات تگزاس است. در راستای تایید صحبت های برد شرمن. ارز های دیجیتال را عاملی خطر آفرین برای هر دو طرفین مالی یعنی هم اشخاص و هم سیستم های مالی دانست.

پس از بیان اظهارات مخالفان تام ایمر. از نمایندگان ایالات مینستوتا این گونه عنوان کرد. که دسترسی ساده مردم به انجام امور مالی از مزایای جدی و مهم ارزهای دیجیتال است. او رمزارز ها  را فناوری مالی می‌داند. همچنین وجود قابلیت عمومی بودن و در دسترس بودن ارز در تمامی دنیا. بدون در نظر گرفتن محل سکونت افراد را به عنوان قابلیت های مهم یادآور شد.

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx