اخباراخبار اتریوماخبار بیت کوین

Sotheby’s غول حراج برای قبول BTC و ETH به عنوان پرداخت از طریق Coinbase

مدیر عامل آن گفت ، بیت کوین و اتر گام بعدی تصویب رمزنگاری Sotheby را پس از آغاز بکار شرکت NFT در اوایل سال جاری به ارمغان می آورند.

غول حراج Sotheby’s برای قبول BTC و ETH به عنوان پرداخت از طریق Coinbase.مدیر عامل آن گفت ، بیت کوین و اتر گام بعدی تصویب رمزنگاری Sotheby را پس از آغاز بکار شرکت NFT در اوایل سال جاری به ارمغان می آورند.

Sotheby’s ، یکی از قدیمی ترین و بزرگترین خانه های حراج جهان ، اعلام کرده است که ارزهای رمزپایه اصلی را به عنوان روش پرداخت جدید در حراج آینده می پذیرد.

نوشته های مشابه

چارلز استوارت مدیر عامل شرکت Sotheby’s گفت که این شرکت برای اولین بار پرداخت Bitcoin (BTC) و Ether (ETH) را به عنوان بخشی از حراج آتی Banksy’s Love is in the Air آغاز خواهد کرد. روش پرداخت جدید با مشارکت بزرگترین ارز رمزنگاری شده ایالات متحده ، Coinbase ، تسهیل می شود ، استوارت در مصاحبه روز سه شنبه با Squawk Box CNBC اظهار داشت.

مدیر عامل شرکت ، با بیان اینکه آخرین اقدام Sotheby ، گام بعدی را برای کاوش پرداختهای رمزنگاری شده برای هنرهای فیزیکی پس از آغاز به کار شرکت توکنهای غیر قابل استفاده یا NFT ، در ابتدای سال جاری ارائه می دهد ، گفت: “این چیزی است که مدتهاست به آن فکر کرده ایم.”

“عشق در هوا است” یک اثر هنری با مضمون اعتراض توسط هنرمند خیابانی بانکی بنام مستقر در انگلیس است. Esquire گزارش داد ، این اثر در حراج شبانه هنر معاصر Sotheby’s در 12 مه در نیویورک ارائه می شود. قیمت پیشنهادی برای این اثر که ارزش آن بین 3 تا 5 میلیون دلار تخمین زده می شود ، با دلار امریکا انجام می شود که شامل یک فرصت برای پرداخت مبلغ با رمزنگاری است.

همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش داده بود ، خانه های حراج جهانی طی ماه های اخیر با شدت بیشتری به صنعت رمزنگاری منتقل شده اند. در ماه فوریه ، خانه حراج بریتانیایی Christie’s حراج NFT اثر هنری دیجیتال مایک وینکلمن “Everydays: The First 5000 Days” را اعلام کرد. در نهایت این حراج با فروش نزدیک به 70 میلیون دلار فروش NFT را به ثبت رساند. در اکتبر سال 2020 ، Christie’s همچنین یک قطعه هنری با موضوع Bitcoin و NFT را به قیمت بیش از 130،000 دلار فروخت.

اعلامیه Sotheby’s در حالی رخ داده است که تجمع مهم در سطح altcoin است ، در حالی که اتر در تاریخ سه شنبه یک بالاترین رقم برای همیشه به ثبت رسانده است و بالاتر از 3500 دلار است.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx