اخباراخبار بلاک چیناخبار جهان

پیوستن سونی اروپا به برنامه اعتبارسنج بلاک چین Theta

سونی اروپا به برنامه اعتبارسنج بلاک چین تتا می‌پیوندد

سونی اروپا همانند 500 شرکت جهانی مثل گوگل و سامسونگ به برنامه اعتبارسنج بلاک چین تتا پیوست.

زیرمجموعه اروپایی سونی آخرین شرکتی است که به برنامه اعتبارسنجی شبکه تتا، پروتکلی ویدئویی غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین، پیوست.

این شرکت روز سه شنبه اعلام کرد، « گروه تحقیق و توسعه سونی اروپا، آزمایشگاه بروسل در مرکز اروپا، به برنامه اعتبارسنجی شرکت و شورای حکمرانی تتا پیوسته است.»

سونی برای تایید معاملات شبکه در پروتکل اجماع اثبات سهام تتا، یک گره اعتبارسنج سازمانی واقع در اروپا کار خواهد کرد. همچنین سونی اروپا به عنوان عضوی از شورای حاکمیت برای مشارکت در برنامه ریزی استراتژیک فناوری و اطمینان از امنیت و ثبات شبکه فعالیت خواهد کرد.

برنامه اعتبار سنج شامل شرکت‌های فناوری بزرگی مثل گوگل، سامسونگ و همچنین شرکت‌های صنعتی مثل بایننس، blockchain.com و Gumi می‌شود.

سخنگوی سونی به وبسایت کوین تلگراف گفت که این شرکت همچنان در جستجوی برنامه‌های بالقوه برای بلاک چین در مناطق مختلفی است. علاوه بر این، سونی روی فناوری کیف پول سخت افزاری ارز دیجیتال با استفاده از کارت‌های IC فعالیت می‌کند.

یکی از شرکت‌های تابعه silver.tv آزمایشگاه‌های تتا در سال 2017 تاسیس شد. اخیراً تتا رشد چشمگیری داشته که نسبت به اواخر سال 2020 عملکرد بهتری داشته است.

منبع: وبسایت cointelegraph

تاریخ انتشار خبر: 2 مارس 2021

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx