اخبار

Rari Capital قربانی بهره برداری 11 میلیون دلاری می شود.

در اخبار رمز RGT Rari در حال سقوط است.

Rari Capital قربانی بهره برداری 11 میلیون دلاری می شود.

پس از حمله 11 میلیون دلاری امروز ، Rari Capital آخرین پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که قربانی یک بهره برداری با قیمت بالا می شود.

این پلتفرم که طاق های بازده بهینه و استخرهای وام بوتیک را ایجاد می کند ، این حمله را با انتشار یک توییت تأیید کرد و گفت که یک مورد پس از مرگ کامل در پیش است:

در استخر Rari Capital ETH مربوط به ادغام AlphaFinanceLab ما سواستفاده شده است.
متعادل کننده تمام سرمایه ها را در پاسخ از آلفا برداشت.
ما در حال بررسی وضعیت هستیم و پس از ارزیابی همه موارد ، گزارش کاملی به اشتراک گذاشته می شود.
– Rari Capital (@ RariCapital) 8 می 2021

به نظر می رسد برای هر هکر سفیدپوش امیلیانو بوناسی ، این بهره برداری یک ” قرارداد شیطانی ” است ،که در آن یک مهاجم در قرارداد “کلاهبراری” میکند بطوریکه فکر میکنید یک قرارداد خصمانه باید دسترسی یا مجوز داشته باشد.آلفا فایننس با انتشار یک توییت اعلام کرد که این هک مربوط به ردی است که ربات با بهره ibETH روبرو است ،اما هیچ صندوق آلفایی در معرض خطر نیست:

بودجه در AlphaHomora امن است.

ما مطلع شده ایم که RariCapital از سواستفاده ای که به دلیل فرض نادرست هنگام استفاده از قرارداد HomoraBank بوده است ، رنج می برد ، زیرا آنها در حال راه اندازی یک استخر ibETH بر روی سیستم عامل خود بودند. تیم آلفا برای کمک اینجاست.

– آزمایشگاه آلفا فایننس (AlfaFinanceLab @) 8 می 2021

در حال حاضر کیف پول هکر دارای 4،005 ETH به ارزش بیش از 15،000،000 دلار است ، اما به نظر می رسد بخشی از این بودجه از یک بهره جداگانه باشد.

به نظر می رسد مهاجم مانند بسیاری از قبل از او ارسال پیام به تیم Rari را در نظر گرفته است ، اما معامله را لغو کرده است. از آنجا که او هزینه بنزین کمی را پرداخت کرد ، ناظران قبل از لغو پیام می توانستند این پیام را به عنوان معامله در انتظار مشاهده کنند:

هکر یک پیام رمزگذاری شده با پایگاه 64 را ترک کرده است و می گوید
rari = REKT
alpha = ok rari ذخیره شده 6mhttps: //t.co/WQpiPksDOX pic.twitter.com/ruMH8Wam5s
– banteg (bantg) 8 مه 2021

هنگام حمله به دور پیروزی سقوط داده شده ، به نظر می رسد پیام مهاجم حاکی از آن است که تیم Alpha Homura از تخلیه 6 میلیون دلار اضافی جلوگیری می کند.

در حال حاضر کاربران به توییتر می روند تا حدس بزنند که طرح جبران تیم ممکن است به چه شکلی باشد. جبران خسارت کاربران تحت تأثیر هک ها و سواستفاده ها به یک روال فزاینده معمول تبدیل شده است ، اخیراً با EasyFi برنامه جبران خسارت خود را پس از یک سواستفاده 60 میلیون دلاری فاش کرد.

تیم Rari Capital اغلب مورد حمایت و تمسخر جامعه قرار گرفته است.این یک تیم به ویژه جوان است و گفته می شود كه یك توسعه دهنده 15 ساله است. یکی از سرمایه گذاران اصلی آنها ، کاربر توییتر Tetranode ، با پادکست Up Only اخیر شوخی کرد که ، علی رغم اینکه تنها در سن میانسالی است ، تیم به طور مرتب و بازیگوشانه به او با عنوان “رونق” طعنه می زند.

به همین ترتیب ، در حالی که برخی از تیم انتقاد کرده و سعی کرده اند تجربیات جوانی را مقصر حمله بدانند ، برخی دیگر خاطرنشان کرده اند که اقدامات امنیتی در DeFi به طور مداوم در حال پیشرفت است و سریعاً از تیم پشتیبانی می کنند ، از جمله SushiSwap CTO Joseph Delong:

این یک فاجعه است ، ما آن تیم را دوست داریم
– Jo-sofa De-lounge (josephdelong) 8 می 2021

RGT دلار ، رمز Rari دولت ، با 23.24٪ کاهش به 13.35 دلار در اخبار رسیده است.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx