اخباراخبار جهان

ردپای بانک های بزرگ دنیا در سرمایه گذاری بر روی ارز های دیجیتال

بیش از 50 درصد بانک های دنیا بر روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند

براساس گزارش منتشر شده از از کریپتو گلوب قریب به 50 درصد از بانک های سرشناس دنیا جزو خانواده کریتوکارنسی هستند. و بر روی رمز ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند. این سرمایه گذاری تنها منحصر به ارز های دیجیتال نیست. آنان از فناوری بلاک چین استقبال و بر روی این تکنولوژی سرمایه گذاری کرده اند.

بر اساس گزارشی که اخیرا کریپتو دیتا منتشر کرده است. گویا بانک های مطرحی در این شاخه سرمایه گذاری کرده است. و مشارکت آنها در این حوزه به حالت افزایشی بوده است. این آمار بر اساس اعداد و ارقام این گونه روایت میکند. که چیزی به اندازه نیمی از بانک های مطرح و بزرگ دنیا در این سرمایه گذاری مشارکت دارند.

نوشته های مشابه

نوع مشارکت بانک های سرمایه گذار بر روی ارزهای دیجیتال به طرق مختلف و در حالت های متفاوت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به واسطه زیرمجموعه ها و… صورت گرفته است.

بر اساس. اطلاعات این گزارش. نام بانک های سر شناسی مانند. بارکلیز و سیتی گروپ و گلدمن ساکس. جی پی مورگان و بی ان پی پاریباس در لیست سرمایه گذاران مشاهده میشود. بانک ها نام برده جزو دسته فعالان حوزه ارز دیجیتال. در رده های بالا تر قرار دارند.

عوامل موثر در رشد سرمایه گذاران

در ادامه موضوع سرمایه گذاری بانک های مطرح بر روی ارز های دیجیتال. سایر حوزه های مالی شاخه کریپتوکارنسی نیز. تقویت. و رکورد بالای مشارکت مالی را ثبت کرده است.

3 عامل مهم در افزایش نرخ مشارکت موسسات و بانک های بزرگ. در بحث کریپتوکارنسی تاثیرگذار بوده است. در ابتدا “رشد و افزایش درآمد استارتاپ های رمز ارز ها” دوم : “گسترش و پیشرفت مواضع قانونی” و در نهایت “رشد صعودی تقاضا در بخش کریپتوکارنسی” از مهم ترین عوامل بوده است.

براساس نوسانات مکرر و با مواجه شدن ارز دیجیتال برتر به نام بیت کوین. با روندی صعودی حجم سرمایه گذاران این حوزه نیز بالاتر میرود.

مطالب بیشتر:


نهنگ ها یا سرمایه گذاران بزرگ به بازار بیت کوین برمیگردند.

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx