منتخب سردبیر

نهنگ ها یا سرمایه گذاران بزرگ به بازار بیت کوین برمیگردند.

بنا به گزارش سایت رسمی کوین دسک این گونه به نطر میرسد که نهنگ ها در حال بازگشت هستند. بر اساس داده ها، و اطلاعات موجودی سرمایه گذاران بزرگ بالا رفته است. با استناد به تاریخچه نوسانات ارز های دیجیتال این طور برآورد میشود. که معمولا زمانی که موجودی نهنگ ها بالا میرود. قیمت بیت کوین صعودی و روندی رو به رشد دارد. کوین دسک این گونه بررسی کرده است. که گویا نهنگ ها قصد بازگشت دارند.

جالب است بدانید. که بر اساس آمار و ارقام در روز جمعه موجودی بیت کوین هایی که در اختیار سرمایه گذاران بزرگ است. 80000 واحد رشد کرده است!

نهنگ ها

که این مقدار در حالت بالاترین سطح ممکن را به خود گرفته است.  منظور از نهنگ ها آی دی های کیف پول ها است. که مشخص میکند درون آن ها چیزی حدود هزار تا ده هزار واحد بیت کوین درون آن ها قرار گرفته است.

پس با این حساب تعداد سرمایه گذاران در فاصله زمانی سه هفته ای در بالاترین میزان خود در سرمایه گذاری ارز های دیجیتال را دارد.

برگشت مجدد نهنگ های سرمایه گذار و صرف سرمایه مجدد بر روی بیت کوین میتواند. برای بازار کریپتوکارنسی خوشحال کننده باشد. چون با سرمایه گذاری های بزرگ قاعدتا بازار تکان میخورد. و باعث تغییر قیمت بیت کوین از ده هزار دلار به رشد 6 برابری یعنی 60 هزار دلار خواهد رسید.

لازم به ذکر است. که با کنترل عملکرد بیت کوین و بررسی جریان و روال تغییر آن تاثیرات سرمایه گذاران بزرگ در بازار به وضوح قابل رویت است. که بعد از آن آنان شروع به فروش بیت کوین های خود در این فضای رقابتی کردند. که باز  مجددا بر بازار تاثیر گذاشته. و رشد صعودی را تبدیل به رشد نزولی کردند.  این حالت در ماه مه (اردیبهشت) اخیر رخ داد.

تصمیمات نهنگ ها باعث ایجاد نوسانات در بازار و به طبع ورشکستگی عده بسیاری از تریدر های کم سرمایه شد.

با این تفاسیر با نگاهی به افزایش دارایی سرمایه گذاران میتوان این گونه امید داشت. که بازار بیت کوین به زودی صعودی خواهد شد. و سرمایه به رشد خواهند رسید.

 

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx