اخباراخبار جهان

پیام رسان لاین به دنبال فعال سازی پرداخت با استفاده از ارز دیجیتال است

غول پیام رسان ژاپنی به نام لاین (LINE) در تدارک است. تا هرچه زودتر در بستر خود سیستم پرداخت رمز ارز بومی خود را راه اندازی کند. تا کاربران بتوانند از آن به عنوان یک سیستم پرداخت سریع و آسان در برخی فروشگاه های منتخب استفاده کنند.

لاین هم اکنون برای تحقق این هدف در نظر دارد تا به حالت آزمایشی. و در مدت زمان محدود این نظام پرداخت رمز ارزی را آزمایش کند.

به تازگی خبر هایی از سمت تیم توسعه برنامه پیام رسان لاین در خصوص فعال سازی این بخش منتشر شد. توسعه دهندگان این گونه اعلاع رسانی کردند. که مخاطبان این رسانه از تاریخ 16 مارس سال میلادی جاری در بخش منوی این برنامه گزینه پرداخت آنلاین با نام “LINE Pay” را مشاهده میکنند.

از طریق این گزینه کاربران میتوانند توکن بومی لاین را با نام” LN” در بستر این پیام رسان رد و بدل کنند. همان طور که عنوان شد نام “LN”  نام توکن بومی لاین است و ارتباطی با چین لینک ندارد.

دکمه پرداخت لاین پی فعلا به صورت آزمایشی در اختیار کاربران قرار میگیرد. و افراد میتوانند از این قابلیت در مدت زمان محدود یعنی تا 26 دسامبر استفاده کنند. تا توسعه دهندگان بتوانند آزمایشات خود را در روند اجرایی این بخش نهایی کنند.

توسعه دارایی های LINE Pay


گروه توسعه دهنده بخش لاین پی در توضیحات خود در خصوص قابلیت پرداخت ارز های دیجیتال عنوان کردند. که هم اکنون در ادامه این پروژه به دنبال توسعه سایر دارایی های محبوب نظیر بین کوین و اتر هستند.

این گروه در عناوین خود گفتند که هم اکنون به دنبال مشارکت های مختلف با شرکت های توسعه بلاک چین هستیم تا بدینوسیله بتوانبم پلتفرم پرداخت آنلاین را توسعه دهیم.

در ادامه

توکن LN دارایی بومی ارائه شده از سمت لاین است که در ماه آگوست 2018 به بازار مالی کریپتوکارنسی معرفی شد. این دارایی هم اکنون در نرخ 142.78 دلار در دست طرفداران خود در گردش است. با ایجاد قابلیت لاین پی و انتشار خبر هایی از راه اندازی این امکان، توکن LN به اندازه 22 درصد رشد را در کارنامه عملکرد خود ثبت کرد.

منبع: cointelegraph

مطالب بیشتر:


6 تا 15 درصد مالیات گریبان گیر ماینر های روسی
شیبا اینو از راه اندازی سریع راهکار لایه 2 خبر میدهد/شیباروم راهکار لایه 2
عروسی دیجیتالی با هویت مجازی به میزبانی دیسنترالند
مون(Moon) یک متاورس اقتصادی بر پایه اکتشاف ماه/فروش NFT ها شروع شد
وزارت خزانه داریی ایالت متحده از خطرات NFT ها میگوید

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx