اخباراخبار قانون گذاریصرافی

Huobi معاملات آتی را “به طور موقت” در برخی کشورها متوقف می کند.

صرافی پیشرو ارزهای رمزنگاری شده نیز در حال ترس از افزایش نظارت دقیق نظارتی ، خدمات خود را در سرزمین اصلی چین کاهش می دهد.

Huobi معاملات آتی را “به طور موقت” در برخی کشورها متوقف می کند.

گفته می شود Huobi مبادله ارز رمزنگاری شده در سیشل ، معاملات آتی را به حالت تعلیق درآورده و از معاملات تجاری برای مشتریان جدید در برخی از کشورها استفاده کرده است ، و این مسئله سوالاتی را درباره بررسی نظارتی دارایی های دیجیتال ایجاد کرده است.

همانطور که توسط بلومبرگ گزارش شده است ، Huobi این خدمات را در تعداد محدودی از حوزه های قضایی محدود می کند اما مشخص نکرد که کدام کشورها تحت تأثیر قرار می گیرند. همچنین هیچ صحبتی در مورد اینکه چرا تعلیق موقت در حال اجراست ، وجود نداشت ، گرچه می توان آن را با عدم اطمینان نظارتی در چین دانست.

گزارش شده است که صرافی همچنین خدمات میزبانی ماینر خود را در چین کاهش می دهد ، پس از آنکه نهادهای نظارتی در این کشور برنامه خود را برای سرکوب فعالیت های تجاری ارزهای رمزپایه تأیید کردند.اما همانطور که فیبودکس گزارش داد ، چین بارها و بارها برنامه هایی را برای کنترل بازار ارزهای رمزنگاری داخلی تکرار کرده است و نظرات اخیر آن نشان دهنده تغییر اساسی در سیاست نیست.

Huobi در اوایل سال جاری پس از دریافت تصفیه نظارتی جدید از تنظیم کننده اوراق بهادار منطقه ، در انتظار گسترش در هنگ کنگ بود که احتمالاً راه را برای مقام مدیریت دارایی های رمزنگاری جدید هموار می کند. این شرکت مجوزهای “نوع 4” و “نوع 9” را از کمیسیون اوراق بهادار و معاملات آتی هنگ کنگ در ژوئیه 2020 تأمین کرد.

براساس داده های مساری، Huobi Global سومین مبادله ارز رمزنگاری شده از نظر حجم روز یکشنبه بود که معاملات ارزش 7.3 میلیارد دلار را پردازش می کرد.

مانند سایر صرافی ها ، Huobi در هفته های گذشته با ادامه در دست گرفتن عنوان های FUD ، بازار شاهد افزایش سفارشات فروش بوده است.ظاهرا فروش هماهنگ و کپیتولاسیون خرده فروشی بیش از 1 تریلیون دلار از ارزش رمزگذاری جمعی در ده روز گذشته تراشیده است.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx