اخباراخبار جهان

روند استخدام در صرافی FTX ادامه دار است

این روز ها بازار مالی ارز های دیجیتال حال و روز خوبی را سپری نمیکند. از این رو کمپانی ها و گروه های توسعه دهنده بسیاری در بازار مالی دیجیتال متضرر شدند. از این رو روند استخدام در بسیاری از شرکت ها متوقف شده است. در این میان صرافی FTX به عنوان یک نهاد خدمات رسان ارز های دیجیتال با این که متوجه ضرر در این بازار مالی شده است. اما همچنان در حال استخدام اپراتور و کارمند های جدید است.

سام بنکمن-فرید(Sam Bankman-Fried)، مدیر عامل FTX در توییتر خود توضیح میدهد که این صرافی به صورت گسترده تلاش میکند تا سطح خدمات رسانی خود را بالا ببرد. از این رو مدیر عامل این مجموعه تاکید کرد که روند بازار نباید بر روند توسعه ما موثر باشد. پس با این حساب روند استخدام و جستجوی نیروی متخصص ادامه دار خواهد بود.

بنکمن-فرید تایید کرد که 5 ماه پیش یعنی در فوریه گذشته روند استخدام نیرو. های متخصص حوزه خود را کاهش داد. اما توضیح داد که دلیل این کسری بودجه و در کل کمبود منابع مالی نبود. این روند تنها برای ایجاد زمان بیشتر برای کارکنان مجموعه به سبب همگام سازی خود با نیرو های جدید انجام شد.

FTX

بنکمن-فرید با نگاهی منتقدانه در این خصوص توضیح داد. که روند استخدام کمپانی ها نشان دهنده سرعت رشد آنها نیست. و نمیتوان آن را مساوی با افزایش بهره وری دانست.

او در این خصوص گفت:

گاهی افزایش نیرو در پی سرعت بالای روند استخدام کارکنان میتواند حجم کاری را بکاهد. و کسری کار در کنار رشد سریع میتواند روند تعدیل نیرو را بالا ببرد.

یا به بیانی واضح تر میتواند نگه داشتن پرسنل خوب را دشوار کند.

و در نهایت مدیر عامل این صرافی افزود که ما در نظرز داریم به طور هوشمندانه، صرفا برای تحقق اهداف پیش رو به روند استخدام ادامه دهیم. تا با داشتن نیروی متخصص و کافی در مجموعه به ترتیب اهداف خود را جامع عمل بپوشانیم. و در نهایت سطح خدمات رسانی مالی خود را بهینه تر کنیم.

منبع:cointelegraph

مطالب بیشتر:


معاون سابق SEC، معاون ارشد کوین بیس میشود!
روند استخدام صرافی کوین بیس Coinbase کند تر میشود
استخدام برت ردفرن،مدیر سابق SEC در صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس
مقررات شیوه تامین برق مراکز استخراج از منابع انرژی تجدید پذیر تدوین شد

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx