اخباراخبار اتریوم

کاهش 50 درصدی گس اتریوم در 6 هفته

اتریوم از ارز های دیجیتال مطرح است. که طرفداران زیادی را در دارایی های دیجیتال به خود .اختصاص داده است. این ارز به دلیل نرخ بالای کارمزد های تراکنش ها (گس) از سمت کاربران نقد میشود. هم اکنون بر اساس آخرین اخبار منتشر شده هزینه گس اتریوم در دو ماه گذشته کاهش 50 درصدی را تجربه کرده است.

با تحقیق و جست و جو به وسیله ردیاب ها. هزینه گس اتریوم از اواخر اکتبر سال جاری به صورت نزولی کم و میانگین کاهش آن را تا اندازه 50 درصد از حالت قبل روایت میکند. گس اتریوم در واقع همان کارمزد های پویای شبکه است که از طریق آن تراکنش های اتر و ERC-20 شارژ میشوند.

گس اتریوم

نمودار روند تغییر قیمت گس در کل به حالت نزولی در حال کاهش است. این نرخ در 8 اکتبر بالاترین حالت خود را در نرخ 190 Gwei روایت میکند.

چه عاملی باعث کاهش گس در شبکه اتریوم شد؟


کارمزد اتریوم با پویایی شبکه ارتباط مستقیم دارد. این دارایی در زمان شلوغ و افزایش فعالیت کاربران افزایش پیدا میکند. و هرچقدر که فعالیت در پلتفرم کم شود. از حجم شلوغی شبکه کم و طبیعتا به کاهش نرخ گس اتریوم منجر میشود.

علت کاهش پویایی در پلتفرم چیست؟


اتریوم که یکی از دارایی هایی است که تقریبا در والت دیجیتال بسیاری از کاربران قرار دارد. علت کاهش پویایی در این پلتفرم در مدت زمان چند ماه اخیر چیست؟ شاید بتوان پاسخ به این سوال را با نگاهی به عملکرد اتر داد.

اتر در این مدت عملکرد ضعیفی داشته. و این موضوع میتواندتاثیر بسزایی در نظر سرمایه گذاران و تریدر های این دارایی داشته باشد. عملکرد ضعیف اتر میتواند یکی از دلایل رکود بازار مالی به سبب کاهش جذابیت باشد.

ارز های پلتفرم لایه 2


یکی دیگر از رخداد های چند ماه اخیر در پلتفرم اتریوم .از دست دادن ارزش کل قفل شده. TVL است. که نیمی از آن ها شامل شبکه آربیتروم. شبکه بوبا، دی وای دی ایکس و لوپرینگ است.  از ماه می تا کنون به حالت فزاینده بوده . به نوعی میتوان آن را یک فروپاشی میان مدت دانست. که بر اتریوم تسلط پیدا کرده است.

بر اساس گزارشات. این بخش حجم ارزش کل .قفل شده. پروتکل های مقیاس پذیری جریان اصلی از بازه زمانی اواخر آگوست تا اواخر نوامبر (مدت زماان 3 ماهه) به اندازه 10 برابر افزایش پیدا کرده است. در ادامه این مقدار در مدت کوتاه دو هفته ای کاهش را تجربه کرد . و حجم 7.1 میلیارد دلاری را به 5.5 میلیارد دلار رساند.

مطالب بیشتر:


گس چیست و چه کاربردی در پلتفرم اتریوم دارد؟
امکان رزو هتل از طریق وبسایت پلتفرم تراوالا با استفاده از شیبا اینو
بیل گیتس:به زودی جلسات کاری در بستر متاورس توسعه پیدا میکند

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx