اخبار

Dogecoin پس از ذکر الون ماسک در Saturday Night Live تخلیه می شود

در حالی که به نظر می رسید جمعیت از عملکرد وی لذت می برند ، معامله گران DOGE با فریاد زدن الون ماسک به شدت خشمگین شدند.

Dogecoin سرانجام در Saturday Night Live فریاد بلندمدت خود را کشید اما علیرغم امیدهای هودلر ، نتیجه فوری یک تخلیه شدید بود.

مدیر عامل تسلا که اواخر آوریل برای اولین بار توسط الون ماسک کارآفرین و تشویق کننده Dogecoin مورد تمسخر قرار گرفت ، سرانجام امشب در مونولوگ افتتاحیه خود از نمایش کمدی طرح ، از دارایی دیجیتال در تلویزیون زنده یاد کرد. مرجع خط پرتاب مادر ماسک بود که در صحنه به او پیوست و از او پرسید آیا هدیه روز مادرش Dogecoin است؟ ماسک پاسخ داد که چنین خواهد شد.

در چند دقیقه پس از آن ، Dogecoin $ 25 به بالا سقوط کرد ، و از 0.66 $ در ابتدای نمایش به 0.50 دلار رسید.از آن زمان تا حدودی بهبود یافته است و با 52 دلار در حال انتشار است.

Dogefather
SNL 8 می
– ایلان ماسک (elonmusk) 28 آوریل 2021

یک ساعت قبل از شروع اپیزود ، قیمت Dogecoin 66 دلار بود که از بالاترین قیمت یعنی 72 دلار گذشته است.ممکن است یک جفت بادگیر نزولی مسئولیت مشترک این عقبگرد را داشته باشد : به نظر می رسید که ماسک خودش سعی کرده جلوتر از هیاهوی تبلیغاتی باشد ، در یک توییت از طرفداران می خواهد “با احتیاط سرمایه گذاری کنند” ؛ و انبوهی از داده های جدید نشان می دهد که بسیاری از سرمایه گذاران ممکن است سود DOGE خود را به دارایی های دیجیتال بزرگ کلاهبرداری برسانند.

ارز رمزنگاری شده امیدوار کننده است ، اما لطفاً با احتیاط سرمایه گذاری کنید!
https://t.co/A4kplcP8Vq
– ایلان ماسک (elonmusk) 7 می 2021

علاوه بر این ، باری سیلبرت بنیانگذار و مدیرعامل گروه ارزهای دیجیتال ، شرکت مادر ؛ شرکت سرمایه گذاری رمزنگاری Grayscale ، از طریق صرافی FTX خبر کوتاه Dogecoin را اعلام کرد.وی در طی یک توییت پیگیری فاش کرد که این موقعیت به اندازه 1 میلیون دلار بوده و هرگونه درآمد و یا باقیمانده وجوه پس از بستن فیلم کوتاه به خیریه اهدا خواهد شد.

بسیار خوب DOGE $ سرگرم کننده است. به رمزنگاری خوش آمدید!
اما زمان آن فرا رسیده است که DOGE خود را به BTC تبدیل کنید
[افشای اطلاعات: ما از طریق DOGE پایین رفته ایم
https://t.co/s8Qde2Ub4Z]
– باری سیلبرت (BarrySilbert) 8 مه 2021

(مشخص نیست که آیا سیلبرت در حال استفاده از “ما” در رابطه با Digital Currency Group ، یکی از شرکت های نمونه کار خود است یا به سادگی و به طرز عجیبی از ضمیر جمع در اشاره به خودش استفاده می کند).

با این وجود بسیاری از سرمایه گذاران DOGE امیدوار به فریادی بلند آوازه در مورد رویدادی مهم در فرهنگ پاپ بودند. NBC ، استودیوی پشت SNL ، برای اولین بار برای پخش مستقیم اپیزود در Youtube ، از طریق وال استریت ژورنال ، انتخاب شد.

حتی یک اشاره می تواند تأثیر قابل توجهی در قیمت DOGE نیز داشته باشد: ثابت شده است که ارز meme بر اساس حجم مثبت رسانه های اجتماعی در برابر حرکت قیمت حساس است و مطالعات متعدد نشان داده است که توییت های Musk اغلب منجر به افزایش قیمت می شوند. تصور می شد که ذکر یک سیستم عامل حتی بزرگتر به طور بالقوه منجر به سودهای بیشتر نیز می شود.

سام ترابوکو ، بازرگان تحقیقاتی آلامدا ، که منجر به اولین قسمت می شود ، (که در توییت قبلی گفته بود “در حال مطالعه ساختار اپیزود SNL معمولی است تا بفهمد چه زمانی طبیعی ترین ذکر Dogecoin است”) حدس زد که اگر در مونولوگ افتتاحیه ماسک یک شوخی ذکر نشود ، “همه چیز تمام خواهد شد”.

غریزه من این است که اگر در مونولوگ او نباشد ، همه چیز تمام شده است.
– سام ترابوکو (AlamedaTrabucco) 8 می 2021

با وجود ورود به مونولوگ ، بازرگانان پاسخ منفی دادند.باید دید آیا یک اسکیت محور Dogecoin بعداً در نمایش می تواند ثروت دارایی سوداگرانه را برگرداند.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx