اخباراخبار آلت کوین ها

در چهار ماه گذشته کاربران ارز دیجیتال 2 برابر رشد کرده است

مخاطبان ارز های دیجیتال در 4 ماه گذشته دو برابر شده است.

بر اساس گزارش ارائه شده از کریپتونیوز بنا به بررسی های انجام شده آمار و ارقام این گونه حکایت میکند. که طی چهار ماه گذشته تعداد کاربران در حوزه کریپتوکارنسی رشد دو برابری داشته است. لازم به ذکر است بر اساس نگاهی به  عملکرد ارز دیجیتال رکورد تغییر تعداد کاربران از 65 میلیون نفر به 100 میلیون در بازه زمانی 9 ماهه رخ داده است.

با استناد به گزارش ارائه شده از سایت رسمی کریپتو نیوز در خصوص رقابت ارز های دیجیتال با یکدیگر این گونه نشان میدهد. که بیت کوین در ماه فوریه 2021 دامنه گسترده تری از رشد ارز های دیجیتال را به خود اختصاص داده است. اما در ماه مه عملکرد آلت کوین ها با چالش ها و سرو صدا های دوج کوین و شیبا، با دامنه وسیع تر به رشد بازار و تبدیل تعداد کاربران فعال از 143 میلیون به 221 میلیون و در مجموع، در رشد ارز های دیجیتال تاثیر خود را گذاشت.

مطالب مرتبط

شیبا چه تفاوتی با دوج کوین دارد؟/بررسی شباهت و تفاوت دوج کوین و شیبا اینو
همه چیز در مورد دوج کوین+بررسی عملکرد و رشد مالی Dogecoin
چرا دوج کوین تورمی است؟ آیا تورمی بودن دوج کوین مشکل ساز است؟
استخراج ابری دوج کوین+بررسی کلاه برداری ماینینگ ابری ارز دوج کوین

رشد ارز دیجیتال

کریپتودات کام رقابت پروتکل های جدید مثل اثبات سهام و… را مهم و تاثیر گذار دانست. در این گزارش به محدودیت های اعمالی مثل ممنوعیت استخراج و… اشاره کرد. و این گونه اذعان داشت. که این ممنوعیت ها باعث نمایان شدن قابلیت های و توانایی های ذاتی پروتکل ها شده است.

با بررسی منابع جهت کنترل صحت آمار مشاهده میشود. که کریپتودات کام از دیتا های بیت کوین و اتریوم برای تحلیل و بررسی استفاده کرده است. با ارزیابی و تحلیل 24 رمز ارز دیگر به تفکیک اطلاعات پرداخته و نتایج آماری را با دیتا های بیشتر به طور دقیق تر ارائه داده است. با این حساب ضریب خطا پایین تر آمده اما هم چنان وجود دارد.

با بررسی آمار پیدا است. که بیت کوین و اتریوم در آغاز سال 2021 با دامنه 80 درصدی از کاربران. رشد این بازار مالی را در دست داشت. با بررسی به عملکرد ارز ها در ماه گذشته سرعت پیشروی آلت کوین ها به طرز قابل ملاحظه ای افزایش یافته و این تاثیر خود را بر بازار نشان دادند. به طوری که تاثیر بیت کوین  و اتریوم به 61 درصد بازار نزول پیدا کرد.

مطالب مرتبط:
سرنوشت بیت کوین چگونه است؟ بررسی 12 نظریه مختلف از صاحب نظران این حوزه
بیت کوین یا اتریوم؟ کدام یک در جامعه بیشتر پذیرفته شده است؟

ارز های دیجیتال چه مشکلاتی دارند؟/بررسی مشکلات و موانع رشد این بازار سرمایه

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx