اخبار

Chiliz با نشانه های فن فرمول 1 به پیست می رود.

Socios اکنون سه تیم مسابقه ای را در دو لیگ در لیست خود به حساب می آورد.

Chiliz با نشانه های فن فرمول 1 به پیست می رود.

جایزه محبوب “فن توکن” و زنجیره نامزدی Chiliz دیروز با امضای یک جفت تیم محبوب مسابقه ای اروپا ، پیروزی دیگری کسب کرد.

در یک خبر مطبوعاتی در روز جمعه ، Socios.com یک برنامه فن توکن ساخته شده بر روی Chiliz اعلام کرد که Aston Martin Cognizant و Alfa Romeo Racing آخرین کسانی هستند که توکن را روی این سیستم عامل راه اندازی کردند. از علائم هواداری برای توزیع کالا ، ایجاد کمپین های بازاریابی واقعیت افزوده استفاده شده است و در موارد خاص به طرفداران اجازه می دهد در مورد چیزهایی مانند لباس تیم ، یک دارایی خاص که بیش از 150 میلیون دلار درآمد برای Socios داشته است ، رای دهند.

تیم های فرمول 1 تنها پیروزی های Chiliz در این هفته نبودند ، زیرا آنها به NASCAR’s Roush Fenway Racing پیوستند. این تیم ها از جمله اولین تیم های اتومبیلرانی هستند که با فناوری blockchain در تعداد فزاینده ای از ورزش ها و سازمان ها از فناوری برای ارتباط بهتر با طرفداران استفاده می کنند.

مدیر عامل شرکت Chiliz ، الکس دریفوس در بیانیه مطبوعاتی گفت: “هفته گذشته ، در یک روز ، ما پنج مشارکت را از سه ورزش مختلف در سه قاره اعلام کردیم و اکنون آن حرکت را به طور قانع کننده ای ادامه داده ایم.” “در چند سال آینده یک نسل از طرفداران منفعل به طرفداران فعال تبدیل می شوند. این انتقال از طریق تعامل طرفداران معاملاتی در سیستم عامل ما انجام خواهد شد. ”

در حالی که Chiliz به طور موثر بازار توکن فن را در گوشه و کنار قرار داده است ، سیستم عامل های متعددی همچنان بر سر NFT ها ، یادگاری ها و فضای کلکسیونی به نبرد می پردازند.

در حالی که NBA Top Shot از Dapper Labs در حال حاضر با نزدیک به نیم میلیارد فروش قابل توجه در زمینه بسکتبال برتر است (و از اواخر سال چندین میلیارد سرمایه گذاری VC را به خود جلب کرده است) ، گرچه ماه گذشته در میان NFT بازار قیمت ها “سقوط بی صدا” را تجربه کردند عقب کشیدن.

با این حال ، زنجیره ها و سیستم عامل های دیگر برای جذب مجوزهای ورزشی نیز درگیر هستند ، مانند همکاری WAX با شرکت کارت بازرگانی بیس بال TOPPs که بخشی از نبرد مداوم بین سیستم عامل های NFT بر روی IP با ارزش است.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx