اخبار

Afterpay به سنا گفت که ارز دیجیتال می تواند هزینه های پرداخت تجار را کاهش دهد .

Afterpay به سنای استرالیا گفت که استفاده از رمزنگاری می تواند هزینه های پرداختی برای تجار را کاهش دهد و دولت باید برای ایجاد چارچوبی برای یک استیبل کوین با پشتیبانی AUD تلاش کند.

Afterpay استرالیایی معتقد است که تجار محلی می توانند هزینه های پرداخت را با استفاده از ارزهای رمزنگاری شده کاهش دهند.

در ارسال درخواست به مجلس سنا در مورد “استرالیا به عنوان یک مرکز فناوری و مالی” ،Afterpay اظهار داشت که استفاده از تراکنش های مبتنی بر بلاک چین هزینه های مربوط به روش های پرداخت سنتی از جمله صادر کننده کارت ، اپراتور شبکه و هزینه های بانکی را کاهش می دهد:

“تجار از مدل ارزهای رمزنگاری شده سود قابل توجهی می برند ، زیرا هزینه های شبکه کارت به طور کامل از معادله حذف می شود و مشتری/پرداخت کننده هزینه های معامله را متحمل می شود.”

تحت مدل رمزنگاری ، مشتری هزینه تأیید پرداخت در بلاک چین را تقبل می کند. بسته به نوع ارز دیجیتال و بلاکچین که معامله با آن انجام می شود یا اینکه شبکه در هر زمان شلوغ است ، این امر می تواند نسبتاً ارزان یا پرهزینه باشد.

اگر چنین سناریویی اجرا شود ، Afterpay اظهار داشت که هزینه تراکنش ها شفاف خواهد بود و به مشتریان این حق انتخاب داده می شود که “قبل از انجام معاملات منتظر شرایط مطلوب تر شبکه و هزینه کمتر” باشند.

این تحقیق طیف وسیعی از عوامل مرتبط با فناوری مالی را بررسی می کند ، مانند فرصت های اقتصادی و اشتغال ناشی از فناوری رمزنگاری و بلاک چین ، موانع جذب فناوری های جدید و تاثیر قوانین شرکت ها “محدود کردن سرمایه گذاری جدید” در استرالیا. Afterpay امروز (8 سپتامبر) در کمیته سنا صحبت خواهد کرد.

در حالی که Zip رقبای BNPL برنامه هایی را برای ارائه خدمات تجارت رمزنگاری برای مشتریان مستقر در استرالیا و ایالات متحده ارائه کرده است ، Afterpay هنوز هیچ برنامه ای برای کار با دارایی های دیجیتال فاش نکرده است. با این حال ، شرکت پرداختهای رمزنگاری Square ، Afterpay را در یک معامله سهام 29 میلیارد دلاری که در 1 اوت اعلام شد ، خریداری کرد ، که می تواند باعث ورود این شرکت در آینده به فضا شود.

Afterpay در لایحه خود به مجلس سنا خاطرنشان کرد که “در حال حاضر محصولات مرتبط با رمزنگاری ارائه نمی دهد” ، اما فعالانه در حال بررسی نحوه عملکرد ویژگی های نوآورانه fintech به عنوان بخشی از پلت فرم مالی جایگزین است.

Stablecoins

Afterpay در مورد موضوع stablecoins تأکید کرد که دولت استرالیا باید با بخش رمزنگاری همکاری کند تا در مورد آنچه که لازم است تا “محیط مطلوب برای stablecoins با پشتوانه AUD باید چگونه باشد” صحبت کنند.

به گفته Afterpay ، هدف باید این باشد که کاربران stablecoins از دارایی خود محافظت کنند اما آن را به گونه ای تنظیم کنند که نوآوری های fintech در استرالیا را خفه نکند.

در این بیانیه آمده است: “این شامل در نظر گرفتن این است که آیا ابزارهای نظارتی برای ناشران stablecoins لازم است که دارای ذخایر احتیاطی شفاف و کافی ، حفاظت از داده های متمرکز بر مصرف کننده و فرآیندهای عادلانه و قابل تجدید نظر در مورد لیست سیاه حساب ها باشند.”

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx