اخباراخبار جهاندسته‌بندی نشده

گلدمن ساکس 19 سهام رمزنگاری را شناسایی کرد

شرکت هایی که سرمایه گذاری کلانی در بیت کوین انجام داده اند به طور متوسط 3 برابر بهتر عمل کرده اند.

گلدمن ساکس 19 سهام رمزنگاری را شناسایی کرد که عملکرد بهتری نسبت به S&P 500 داشتند.

گلدمن ساکس ، غول بانکی وال استریت ، مجموعه ای در حال ظهور سهام مرتبط با رمزنگاری را شناسایی کرده است که عملکرد بسیار بهتری از خود S&P 500 دارند.

روز سه شنبه ، در یادداشتی به سرمایه گذاران ، تحلیلگران بانک سرمایه گذاری 19 سهام ایالات متحده را که دارای سرمایه بازار بیش از 1 میلیارد دلار بودند و روابط نزدیک با ارز رمزنگاری شده و صنعت بلاکچین داشتند ، برجسته کردند.

معاملات سرمایه گذاری گلدمن اظهار داشت که بسیاری از این سهام “عملکرد چشمگیری” در بازار بورس گسترده دارند ، با متوسط 40% بازدهی شرکتها در سال جاری  ، که بیش از سه برابر 13٪ است که S&P 500 در مدت مشابه کسب کرده است .

دو سهام پیشرو شرکت های استخراج رمزنگاری Marathon Digital Holdings و Riot Blockchain بودند که به ترتیب 218٪ و 151٪ سود در سال داشتند.

تسلا همچنین سال خوبی را پشت سر گذاشته است ، سهام در ژانویه به بالاترین رقم 883 دلار رسیده بود ، دو هفته قبل از اعلامیه خود مبنی بر سرمایه گذاری 1.5 میلیارد دلار در بیت کوین.همچنین از فیس بوک به عنوان دامبل بزرگ در فضا نام برده شده است و قصد دارد ارز رمزنگاری خود را امسال راه اندازی کند.

یکی دیگر از حامیان شرکت های بیت کوین (BTC) MicroStrategy است که در اواسط آوریل درست قبل از رسیدن بیت کوین به بالاترین قیمت خود در $ 65،000 ، قیمت سهام خود را منفجر کرد.گلدمن تخمین می زند که این شرکت دارایی های BTC با ارزش تقریبی 4.5 میلیارد دلار داشته باشد.

شرکت پرداخت جک دورسی ، اسکوئر ، با سرمایه گذاری 220 میلیون دلاری بیت کوین ، پول خود را به دارایی های رمزنگاری ریخته است.سایر غول های پرداختی که به شدت به رمزنگاری متمایل هستند شامل PayPal ، Mastercard و Visa هستند که همگی برخی از اشکال پرداخت دارایی دیجیتال را ارائه می دهند و حتی در برخی موارد تجارت می کنند.

تحلیلگران گلدمن خاطرنشان کردند که دو بانک بزرگ ، BNY Mellon و JPMorgan Chase ، از طریق بازداشت رمزنگاری و معاملات بین بانکی پیشگام تصویب بلاکچین بوده اند.

این لیست با Coinbase صرافی ایالات متحده ، اپراتور مبادله Overstock.com ، پیشگام بلاکچین IBM ، سازنده ریز تراشه Nvidia و شرکت های خدمات مالی InvestView ، Broadridge Financial و Ideanomics گردآوری شد.

هفته گذشته ، دان ایوز ، تحلیلگر شرکت سرمایه گذاری Wedbush Securities در یادداشتی به مشتریان ، تصویر بزرگتری را ترسیم کرد:

داستان و موضوع در اینجا بسیار بزرگتر از سرمایه گذاری در بیت کوین و پیش بینی مسیر بالقوه قیمت آن است …
این در مورد تبعات بالقوه رمزنگاری ، بلاکچین و بیت کوین برای دهه آینده در سراسر شرکت های بزرگ است. “

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است ، صدها بودجه وجود داشته است که علی رغم عدم وجود ETF بیت کوین ایالات متحده ، در صنایع رمزنگاری و بلاکچین سرمایه گذاری قابل توجهی انجام داده است.

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx