اخباراخبار بیت کوین

پشتیبانی بسیار خوب ایلان ماسک از رمزنگاری پس از فروپاشی گسترده بازار.

یکی از کاتالیزورهایی که ممکن است باعث این غوطه وری شود دوباره به توییتر می رود.

پشتیبانی بسیار خوب ایلان ماسک از رمزنگاری پس از فروپاشی گسترده بازار.

پس از رکود فلج کننده بازار ؛ ایلون ماسک صبح امروز در توییتی به شدت حمایت خود را از ارزهای رمزپایه ابراز کرده است.

مدیر عامل تسلا ، که هفته گذشته به دلیل مخالفت با وی در قبال پرداخت بیت کوین برای وسایل نقلیه جدید به عنوان عامل اصلی رکود ، مقصر شناخته شده بود ، به یکی از کاربران توییتر پاسخ داد که در مورد “افرادی که به دلیل رمزنگاری از شما عصبانی هستند” نظر شما چیست؟

در پاسخ ، به نظر می رسید که ماسک نگاهی طولانی به اوضاع می اندازد و می گوید که چالش اصلی رمزنگاری اقدام کوتاه مدت قیمت نیست ، بلکه در عوض و نبرد مداوم با فیات است:

نبرد واقعی بین فیات و رمزنگاری است. با تعادل ، من از مورد دوم حمایت می کنم.
– ایلان ماسک (elonmusk) May 22, 2021

این کارآفرین خاطرنشان کرد که او از رمزنگاری در این نبرد “پشتیبانی” می کند ،اما فقط به سختی ، با اشاره به اینکه تصمیم “در تعادل” است.

از زمان رکود بازار ، سقوط بی رحمانه 50٪ از دارایی های اصلی دیجیتال و ترس از پایان کار گاو نر ، باعث شده است توئیت های Musk در مورد ارزهای رمزپایه مورد توجه قرار گیرند.

طبق مطالعات نشان داده شده که ماسک می تواند با توییت های خود بر بازارهای Dogecoin تأثیر بگذارد ؛ اگرچه ثابت شده است که ارزهای بزرگتر توسط بازار انعطاف پذیرتر هستند – اما اواخر سیگنالهای مختلفی را در مورد حمایت وی ارائه داده و اصرار دارد که ارزهای رمزپایه به راهی برای سازگارتر با محیط زیست نیاز دارند.

برای اینکه صریح بگویم ، من کاملاً به رمزنگاری اعتقاد دارم ، اما نمی تواند افزایش چشمگیری در مصرف سوخت های فسیلی ، به ویژه ذغال سنگ ایجاد کند.
– ایلان ماسک (elonmusk) May 13, 2021

مطبوعات مالی و غالباً متغیر وی به اندازه کافی تحت نظر مطبوعات مالی قرار گرفته اند ، به طوری که بررسی اخیر نشان می دهد نیمی از استرالیایی ها معتقدند ماسک مخترع بیت کوین است. بیت کوین توسط توسعه دهنده ای ایجاد شده است که تحت نام Satoshi Nakamoto کار می کند.

به نظر می رسد جامعه رمزنگاری به او روی آورده است ، اما دادخواست در حال انتشار است که سومین مرد ثروتمند جهان را به فروش بیت کوین خود همراه با بیت کوین تسلا که در حال حاضر برگزار می شود ، فراخوانده است.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx