اخباراخبار اتریوماخبار بیت کوین

ترازهای اتر در مبادلات متمرکز به پایین ترین سطح از ژوئن 2019 رسیده است.

Glassnode ادعا می کند که سرمایه گذاران بیت کوین BTC را به Ether در ماه می تبدیل کرده اند.

ترازهای اتر در مبادلات متمرکز به پایین ترین سطح از ژوئن 2019 رسیده است.

طبق تجزیه و تحلیل ارائه دهنده تجزیه و تحلیل های زنجیره ای Glassnode ،مجموع Ethereum در مبادلات تقریباً دو سال است که به پایین ترین سطح رسیده است.

نوشته های مشابه

Glassnode تخمین می زند که در حال حاضر فقط 13.3 میلیون اتر در صرافی های متمرکز نگهداری می شود ، کمترین میزان آن از ژوئن 2019 بوده است.به همین ترتیب ، سیستم عامل های متمرکز تقریباً 52.4 میلیارد دلار ETH یا 11.5 درصد از کل Ethereum را در اختیار دارند.

موجودی Ethereum $ ETH در صرافی ها به کمترین میزان 23 ماهه 13،384،235.936 ETH رسیده است
مشاهده معیار: https://t.co/1dCpD2ey8E pic.twitter.com/FGZHqXr3Pa
– هشدارهای glassnode alerts (glassnodealerts) 10 می 2021

از زمان رسیدن به حداکثر 19 میلیون ETH در سپتامبر 2020 ، تعداد اتر در مبادلات متمرکز 30 درصد کاهش یافته است.

تعادل کم ETH در مبادلات معمولاً برای بازارها صعودی تلقی می شود زیرا باعث کاهش عرضه نسبت به تقاضا در سیستم عامل های معاملاتی محبوب می شود.موازنه مبادلات ارزی نشان می دهد سرمایه گذاران بلند مدت دارایی های خود را به ذخیره امن منتقل می کنند یا وجوه خود را قفل می کنند تا از طریق پروتکل های مالی غیرمتمرکز یا سهام ، سود کسب کنند.

در گزارش روز دوشنبه “Week on Chain” ،ارائه دهنده داده همچنین اشاره کرد که مقداری در معرض بیت کوین به نفع Ethereum کاهش یافته است.

Glassnode وضعیت خرج معاملات هزینه نشده بیت کوین قدیمی را که بین 6 ماه تا 3 سال انجام شده است ، مرتبط می کند و شواهدی را نشان میدهد که سرمایه گذاران بلند مدت می توانند اخیراً به ETH مراجعه کنند:

“در حالی که این فقط یک مشاهده تجربی است (همبستگی <> علیت) ،افزایش متمایز این BTC قدیمی تر که پس از مدت طولانی نگه داشتن به گردش در می آید ، یک مورد قانع کننده است. “

ترازهای اتر

بیت کوین خروجی ها را در مقابل قیمت ETH مصرف کرد: Glassnode

این گزارش افزود که فعالیتهای زنجیره ای طی چهار هفته گذشته در میان اقدامات صعودی اخیر اتر به طور قابل توجهی برای Ethereum افزایش یافته است. تعداد کل تماس های قراردادی هوشمند ، معاملات Uniswap و معاملات روزانه ، از ابتدای سال تاکنون شاهد افزایش قابل توجهی بوده اند.

معاملات روزانه در این هفته به بالاترین رقم 1.63 میلیون نفری رسیده اند که 22.5 درصد افزایش نسبت به اوج قبلی دسامبر 2017 است.

در زمان نگارش این مقاله ، قیمت های Ethereum در کمتر از 3900 دلار معامله می شدند – در حالی که از بالاترین قیمت همیشگی خود یعنی 4220 دلار در 10 ماه مه ، سرد شد.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx