اخباراخبار ایران

متن قانون ساماندهی ارز های دیجیتال ظرف مدت 2 ماه آتی نهایی میشود.

محمد رضا پور ابراهیمی چندی پیش در خصوص عملکرد ارز های دیجیتال عنوان کرد که سرمایه گذاری بر روی این دارایی ها باید به حالتی ساماندهی شود.

این مسئول که در سمت رئیس کمیسیون اقتصادی  مجلس در حال فعالیت در بخش ارز های دیجیتال است پیگیرانه به دنبال ساماندهی کردن هرچه سریع تر فعالیت های سرمایه گذاری، خرید و فروش و… بر روی ارز های دیجیتال است.

بنا به گزارش از بازار محمد رضا پور ابراهیمی گفته است. که هم اکنون. متن قانون ساماندهی ارز های دیجیتال آماده. و در گردش مراحل قانونی است.

هم اکنون این مصوبه به بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ارائه شده است. در ادامه فعالیت های وی در این خصوص عنوان کرد:

متن ساماندهی ارز های دیجیتال. در اختیار بانک مرکزی  است. این نهاد مالی با بررسی جزییات اجرایی نظرات و اصلاحات مورد نظر را ابلاغ خواهد کرد.

محمد رضا پور ابراهیم گفت :

در ادامه صدور اصلاحات از سمت بانک مرکزی جمهوری اسلامی جلسات هم اندیشی به جهت لحاظ کردن اصلاحات و جلب نظر کارگذاران مرتبط در خصوص مواد اجرایی این طرح با اتفاق نظر تمامی اعضا تلاش به بهبود طرح در چارچوب اصلی آن خواهیم کرد.

و در ادامه:

با بررسی عملکرد دستگاه ها پیش بینی میکنیم که این روال کاری تقریبا تا 60 روز آینده به پایان برسد. و این طرح  به سمع و نظر کاربران برسد.

در ادامه این خبر نماینده متنخب مردم استان کرمان نظرات خود را این گونه بیان کرد:

در پیگیری این طرح  از روز نخست شروع این طرح تمامی اعضای نظارتی، اطلاعاتی و امنیتی در کلیه جلسات لازم حضور داشته و به حالت پیگیر در حال انجام وظیفه هستیم.

اختلاف نظر ها بدیهی است. اما در نهایت به اتفاق نظر دست پیدا میکنیم. و ارز های دیجیتال و فعالیت های این دست از دارایی های را ساماندهی خواهیم کرد.

مطالب بیشتر:


بزرگ ترین شرکت تولید دستگاه استخراج فروش دستگاه به چین را متوقف کرد
قانون گذاری ارز دیجیتال از زبان مدیر عامل جی پی مورگان
رئیس جمهور دستور بازنگری در مقررات استخراج ارز دیجیتال را صادر کرد
بورس از پهنای باند هسته ای برای استخراج ارز دیجیتال استفاده نکرده است

 

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx