اخبار

Square دیگر از تخصیص بیت کوین خود بازدید نمی کند ، اما همچنان به دارایی علاقه مند است.

Square در حال حاضر با دارایی های Bitcoin خود محتوا به نظر می رسد.

Square دیگر از تخصیص بیت کوین خود بازدید نمی کند ، اما همچنان به دارایی علاقه مند است.

در طول سال های 2020 و 2021 ، Square بیش از 200 میلیون دلار بیت کوین (BTC) خریداری کرد. به گفته مدیر ارشد مالی خود ، آمریتا اهوجا ، در حال حاضر ، شرکت پرداخت پیش بینی نمی کند که دارایی بیشتری را جذب کند.

نوشته های مشابه

در مصاحبه ای با Financial News که روز جمعه منتشر شد ، اهوجا گفت: “در حال حاضر هیچ برنامه ای برای خریدهای بعدی نداریم.” وی افزود: “در حال حاضر هیچ برنامه ای برای ارزیابی مجدد مکان ما از نظر خزانه داری وجود ندارد.”

Cointelegraph برای اظهارنظرهای اضافی به میدان رفت اما در زمان انتشار برای آنها پاسخی دریافت نکرد.

در اکتبر 2020 ، Square با توجه به قیمت دارایی آن زمان ، خرید 50 میلیون دلار بیت کوین را اعلام کرد که معادل 4709 BTC بود. در ماه فوریه ، این شرکت اعلام کرد که بیت کوین اضافی به ارزش 170 میلیون دلار را که تقریبا 3318 سکه پرداخت کرده است ، جمع آوری کرده است.

ماه مه از بیت کوین میزبان اقدام قیمت وارونه و نزولی بود ، اگرچه Square هنوز سود قابل توجهی از منابع BTC خود دیده است. “اخبار مالی” جزئیات داد: “در آخرین درآمد سه ماهه Square ، که در 6 مه منتشر شد ، این شرکت گفت که 20 میلیون دلار از سرمایه گذاری بیت کوین خود را از دست داده است ، با وجود اینکه ارزش منصفانه آن بر اساس قیمت های بازار به 472 میلیون دلار رسیده است.”

دخالت Bitcoin در بیت کوین در خرید دارایی آن متوقف نمی شود. Cash App این شرکت معاملات رایگان بیت کوین را که در مارس رونمایی شده است ، مطابق سند درآمد Square از 6 مه تسهیل می کند. Square’s Cash App همچنین میزبان معاملات بیت کوین است.

Ahuja پس از اظهار نظر در مورد موضع شرکت در مورد دارایی های بیت کوین خود ، به Financial News گفت: “فرصت های زیادی برای یادگیری [بیت کوین] [Square] وجود دارد.

او همچنین در مصاحبه گفت:

“ما همیشه در حال ارزیابی هستیم و مثل همیشه ، فکر می کنم مشتری هدایت شویم. […] همانطور که تکامل محصول بیت کوین یا محصولات رمزنگاری را به طور کلی مشاهده می کنیم ، فکر می کنم در این مرحله ارزیابی های بیشتری انجام خواهیم داد. “

مدیر اجرایی Square ، جک دورسی ، در موارد مختلفی درباره بیت کوین صحبت مثبت کرده است.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx