اخبار

HYPE برای تقسیم بندی شاهکارها در NFT ها : از پیکاسو تا پولاک

HYPE در حال راه اندازی NFT های قانونی است که مالکیت جزئی را از مجموعه ای از بزرگترین هنرمندان تاریخ اعطا می کند.

HYPE برای تقسیم بندی شاهکارها در NFT ها

در یک نقطه عطف تاریخی برای داستان هنر ، مجموعه ای از شاهکارها در حال تجزیه و تقسیم بندی هستند و در یک بازار توکن باز غیرقابل جوش HYPE ، که توسط EcoFi طراحی شده است ، قرار می گیرند. HYPE در حال راه اندازی NFT های قانونی است که مالکیت جزئی را از مجموعه ای از بزرگترین هنرمندان تاریخ اعطا می کند. قطعات منتخب در یک مهمانی خصوصی منحصر به فرد که آخر هفته گذشته در عمارت P. Diddy در بورلی هیلز برگزار شد ، به نمایش درآمد.

انقلاب NFT

هنگامی که شوق NFT امسال افزایش یافت ، جامعه ارزهای دیجیتال فقط می توانند در حاشیه آثار هنری NFT که تا 69 میلیون دلار فروخته می شوند ، شگفت زده شوند. اعلامیه EcoFi آن را به عنوان اولین حرکت در آوردن شاهکارها در دسترس مردم عادی قرار می دهد هر کس اکنون می تواند یک قطعه Pollock ، Matisse ، Degas ، Banksy و بسیاری دیگر داشته باشد. به نظر می رسد ارزهای دیجیتال در حال دموکراتیک کردن صنعت دیگری هستند.

در حالی که بسیاری از پروژه های هنری NFT سعی کرده اند مالکیت هنر را تحت حمایت NFT قرار دهند ، موانع پروژه ها زیاد است. صاحبان آثار هنری ممتاز حاضر نبودند هنر خود را تقسیم و جز به جز کنند و کسانی که مایل به تقسیم بودند مالک آثار نبودند. بسیاری از کاربران همچنین نگران ارتباط بین NFT و دارایی واقعی آن هستند.

EcoFi این مشکل را از طریق مالکیت بر یک مجموعه خصوصی گسترده ، با منشا و مستندات ، و NFT های قانونی الزامی حل می کند. هر شاهکار به 100 NFT تقسیم می شود و اگر کاربر همه 100 اثر را جمع آوری کند ، قطعه را مستقیماً به آنها تحویل می دهد. هر مالک  می تواند اثر خود را در یک گالری مجازی مشاهده کند یا از نزدیک به آن مراجعه کند.

کوین موناهان ، COO کیف پول اتر من (MEW) و بنیانگذار My Crypto ، بیش از دو سال است که EcoFi را توسعه می دهد تا به عنوان پروژه ای برای تجزیه دارایی های دنیای واقعی در بلاک چین باشد. تیم EcoFi در حال ایجاد دارایی های امن است ، که معمولاً به عنوان ذخیره افراد کمی شناخته می شود ، و اکنون در دسترس عموم قرار دارد. تیم منتظر تقاضای زیادی است و در حال حاضر برای ادامه گالری اقداماتی را انجام می دهد.

HYPE – طراحی شده توسط EcoFi

سرمایه گذاری در هنرهای سنتی نیاز به دانش ، ارتباطات و پشتوانه مالی زیادی دارد. بازار HYPE نمی تواند متفاوت باشد هر کسی که دارای کیف پول رمزنگاری شده می تواند از طریق این پلتفرم درگیر شود. واحد پولی پذیرفته شده در گالری SPRT است ، توکنی که با استفاده از توکن EcoFi ، که همگی بر روی بلاک چین اتریوم اجرا می شوند ، تولید می شود. EcoFi فروش این آثار هنری را از طریق پلتفرم جدید خود HYPE در روزهای آینده آغاز می کند و کاربران می توانند صاحب یک قطعه شاهکار شوند. انتظار می رود آثار اندی وارهول ، کیث هرینگ و پیکاسو بیشترین آثار مورد نظر را داشته باشند.

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx