Account

Account چیست؟

Account اساساً ثبت در یک سیستم حسابداری است که هدف آن ردیابی فعالیت های مالی یک دارایی، هزینه، درآمد، حقوق صاحبان سهام یا بدهی خاص است. همه این سوابق می توانند با وقوع رویدادهای خاص در طول دوره حسابداری افزایش یا کاهش پیدا کنند. هر Account فردی در یک دفتر کل ذخیره می شود، جایی که می توان از آن برای تهیه صورت های مالی در پایان دوره حسابداری استفاده کرد.

به عبارت دیگر، Account ها این سوابق یا صورت های مخارج و دریافتی های مالی هستند که مربوط به یک دوره یا هدف خاص است.

در دنیای کریپتو، از آن به عنوان یک حساب ارز دیجیتال یاد می شود. این به شما مزایای خاصی می دهد، و برای استفاده از تقریباً هر صرافی ارز دیجیتال یک الزام است. یک حساب رمزنگاری به شما امکان دسترسی به کیف پول‌های داغ را می‌دهد که به شما امکان می‌دهد تا به سرعت ارزهای رمزنگاری شده را بخرید، بفروشید و معامله کنید، و به شما هویت یا راهی می‌دهد که از طریق آن می‌توانید کلیدهای عمومی خود را در فرآیند فوق‌الذکر نگه دارید.

همچنین می‌توانید از طریق Account خود تبلیغات خاصی دریافت کنید، و معمولاً از آن برای مدیریت همه چیز در پلتفرم یا صرافی که برای شرکت در آن انتخاب می‌کنید استفاده می‌شود. Account شما اساساً کنسول فرمان اصلی شماست که در آن می توانید همه چیز را به دلخواه خود پیکربندی کنید، از اولویت های خاص گرفته تا محدودیت های هزینه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا