CeDeFi

CeDeFi چیست؟

اصطلاح “CeDeFi” برای دنیای ارزهای دیجیتال جدید است. CeDeFi یا Centralized Decentralized Finance (تامین مالی غیرمتمرکز متمرکز)، ادغام کامل بین مالی متمرکز و غیرمتمرکز است که بهترین عملکردهای هر دو سیستم را به ارمغان می آورد. با استفاده از CeDeFi، شرکت ها می توانند محصولات مالی نوآورانه و مدرن را در حالی که استانداردهای نظارتی مالی مرسوم را رعایت می کنند، کشف کنند.

به عبارت ساده، CeDeFi به شما امکان می دهد تا محصولات DeFi، مانند صرافی های غیرمتمرکز (DEX)، جمع کننده نقدینگی، ابزارهای کشاورزی بازده، پروتکل های وام دهی و موارد دیگر را با کارمزدهای پایین تراکنش کاوش کنید. با استفاده از CeDeFi، کسب‌وکارها می‌توانند قراردادهای هوشمند منحصربه‌فردی را پیاده‌سازی کنند و چندین محصول و خدمات را روی یک پلتفرم اضافه کنند و در عین حال از تراکنش‌های سریع‌تر و کاهش خطرات اطمینان حاصل کنند.

در مورد معامله‌گران، CeDeFi به شما امکان می‌دهد بهترین فرصت‌ها را با استفاده از عمق نقدینگی، کارمزد تراکنش، کارمزد شبکه، شرایط KYC و هزینه‌های برداشت، جستجو و فیلتر کنید که منجر به لغزش کمتر، در دسترس بودن دارایی بالاتر و امنیت بهتر می‌شود.

CeDeFi همچنین به نگرانی های فزاینده پیرامون مقررات و انطباق با ارزهای رمزنگاری شده می پردازد. با ادغام ویژگی‌های مالی متمرکز و غیرمتمرکز، CeDeFi راه را برای نگهبانی نهادی پروتکل‌های DeFi هموار می‌کند.

علاوه بر این، به ترویج استفاده از توکن‌های امنیتی تنظیم‌شده برای فعالیت‌هایی مانند صدور اوراق قرضه و تسویه حساب در استیبل‌کوین‌های DeFi کمک می‌کند و بسیاری از ویژگی‌های سودمند دارایی‌های کریپتو، اعم از انتقال یا ذخیره ارزش را ترکیب می‌کند. این علاوه بر پتانسیل آن برای متحول کردن پرداخت های جهانی با پروتکل هایی است که سریع تر، مقرون به صرفه تر و در دسترس تر هستند.

مفهوم CeDeFi شروع به شتاب قابل توجهی کرد زیرا نوید یک روش قطعی برای فعال کردن علاقه مندان به ارزهای دیجیتال، اعم از جدید و کهنه‌کار، در صرافی‌های امن را می‌دهد و در عین حال دسترسی آنها را به پروژه‌های انتخاب‌شده و بررسی شده با نقدینگی بالا فراهم می‌کند.

مزایای CeDeFi

به غیر از ارائه بهترین امور مالی متمرکز و غیرمتمرکز، CeDeFi چندین مزیت قابل توجه را ارائه می دهد، از جمله:

  • تبادل پروژه ها و توکن های بررسی شده: همه محصولات و خدمات حسابرسی می شوند و احتمال تقلب کاهش می یابد.
  • استقرار بدون درز: توسعه دهندگانی که dApps می سازند می توانند به سرعت برنامه های خود را نصب کنند و از عملکردهای زنجیره ای متقابل بهره مند شوند.
  • دسترسی بیشتر: سرمایه‌گذاران با سرمایه‌گذاری در محصولات و خدمات دست‌چین‌شده‌ای که به بهترین نحو اهداف همراه آنها را برآورده می‌کنند، به فرصت‌هایی که APY‌ های بالاتری را ایجاد می‌کنند، لذت خواهند برد.
  • انتخاب های سازگارتر: دنیایی از محصولات و زیرساخت های مدرن را با رعایت مقررات مالی سنتی مانند KYC و AML کاوش کنید.
  • هزینه تراکنش کمتر و سرعت تراکنش بالاتر: کاربران موجود در سراسر پلتفرم های CeDeFi تایید کرده اند که هزینه های CeDeFi تقریبا ناچیز است.
  • جهت گیری امنیتی و مقیاس پذیر: CeDeFi یک راه حل قوی و مقیاس پذیر برای امنیت، کنترل و شفافیت در مجموعه ای از محصولات DeFi ارائه می دهد.
  • موانع کمتر برای ورود: این به کاربران جدید اجازه می دهد تا با نمایش فرصت های تجاری بررسی شده، فیلتر شده توسط چندین عامل، مانند KYC، هزینه ها و موارد دیگر، DeFi را کشف کنند و به کاهش موانع برای شرکت کنندگان کمتر آگاه کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا