اخبار

شرکت ارز دیجیتال فیسبوک در سوئیس ثبت شد

لیبرا ارز دیجیتال فیسبوک

بر اساس گذارش ارائه شده از کوین دسک. مدیر عامل شرکت فیسبوک یعنی مارک زاکربرگ شرکت جدیدی با نام “لیبرا نتورکس” در ژنو به ثبت رساند.

این حرکت از مارک زاکربرگ را میتوان اولین گام جدی وی برای پیشبرد و را ه اندازی ارز دیجیتال فیسبوک به نام لیبرا دانست. در این شرکت هلدینگ بزرگ فیسبوک یکی از سهام داران است. مارک زاکربرگ خدماتی که برای شرکت جدید خود در نظر گرفته از قبیل: کمک رسانی به افراد اعم از مالی و تکنولوژیکی و توسعه سخت افزاری است.

فیس بوک برای راه اندازی ارز دیجیتال خود عجله ای به خرج نمی‌دهد. و همه چیز را در زمان خود انجام می‌دهد. با نگاهی به عملکرد این مجموعه آخرین حرکت در خصوص ارز دیجیتال لیبرا در چهاردهم مه ماه یعنی 24 اردیبهشت بوده است. وی در این روز 2 نفر از کارمندان حرفه ای کوین بیس را به مجموعه خود اضافه کرده است. و با آنان قرارداد همکاری امضا کرد.

لازم به ذکر است که کمیسیون بانکداری سنا در رابطه با راه اندازی و توسعه ارز دیجیتال فیسبوک. معترض بوده و نگرانی های خود را ابراز میکند. این در حالی است که هم چنان نامه نگاری های قانون گذاران به فیس بوک برای ارائه و شفاف سازی پروژه لیبرا ادامه دارد. آنان از فیسبوک جزییات اجرایی و کارکردی پروژه ارز دیجیتال فیسبوک را خواستار اند.

بخشی از متن نامه قانون گذاران بانکداری به شرکت فیسبوک:

بر اساس گزارش دریافتی از “وال استریت ژورنال.” شرکت فیسبوک در حال جذب سرمایه گذار و مشارکت در پروژه رمز ارز مربوط به فیسبوک است. بنا به گزارشات در سال گذشته. شما خواهان اطلاعات دقیق بانکی از مشتریان بانک ها بوده اید.

این در حالی است که کارشناسان حفظ حریم خصوص از شما پرسیده بودند. که داده ها به چه روشی در این شرکت جمع آوری می‌شود.

بر اساس این اطلاعات و شواهدو همچنین اظهار نگرانی هایی که از سمت دولت آمریکا در خصوص ارز ملی خود یعنی دلار میشود. پیدا است که فیس بوک با چالش های زیادی برای توسعه ارز دیجیتال خود مواجه است.

اما بر طبق شواهد فیسبوک با زیرساختی مناسب و اصولی در حال راه اندازی پلتفرم ارز دیجیتال لیبرا است. که به احتمال زیاد تنها منحصر به خود نیست. و سایر رمز ارز ها نیز میتوانند از آن بهره ببرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارز دیجیتال لیبرا به مقاله آن از سایت جامع فیبودکس سر بزنید.

بیشتر بخوانیم:
لیبرا ارز دیجیتال فیسبوک/ بررسی پلتفرم و عملکرد آن در فضای کریپتوکارنسی

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx