منتخب سردبیر

این بار بیت کوین تا 100000 دلار رشد خواهد کرد/روال رشد بیت کوین

سایت خبری نیوز ب تی سی با تحقیق و بررسی نظرات تحلیل گران معروف در خصوص پیش بینی روال رشد بیت کوین گزارشی خوشبینانه ای منتشر کرده است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

پیش بینی تحلیل گرام معروف برای تغییر روال رشد بیت کوین ادامه رشد ارزشی تا سقف صد هزار دلار است. این سیکل تا پایان سال میلادی جاری ادامه خواهد داشت. و تا پایان سال به احتمال زیاد بیت کوین سیر نزولی نخواهد داشت.

اخیرا روند تغییرات بیت کوین در وضعیت خروج از رکود و شروع رشد ارزشی است. تا کنون بیت کوین ارزش خود را از 57000 دلار گذرانده است.

هم اکنون بازار مالی بیت کوین دستخوش رفتار سرمایه گذاران است. با کنترل رفتار آن ها و بازگشت عده زیادی از سرمایه گذاران بیت کوین عملکرد بازار مثبت تلقی شده. و روند صعودی برای بیت کوین پیش بینی میشود.

مارتین گاسپتار یکی از محققان حوزه ارز دیجیتال. که از فعالان نشریه اینترنتی کراس تاور است. در خصوص تغییر سیکل نمودار بیت کوین این گونه عنوان میکند:

این افزایش قیمت. به احتمال قوی تنها یک جهش مالی نیست. بلکه اولین جهش پس از گذراندن دوران رکود و افت بازار است.روال رشد بیت کوین ادامه دار خواهد بود.

از بیانات گاسپار پیداست. که او نیز مانند دیگر همکاران خود به تغییر روند صعودی بیت کوین امیدوار است. و انتظار رشد بیشتری از بیت کوین را دارد.

کمبود عرضه در برابر تقاضا

از دیگر دلایلی که مارتین گاسپار برای پیش بینی قیمت بیت کوین اشاره میکند. کمبود عرضه درون بازار است. و روال رشد بیت کوین را فزاینده توصیف میکند. به طوری که بازار با مشکل عرضه مواجه خواهد شد. همین موضوع بر نرخ این دارایی تاثیر و در نهایت ارزش آن را بالاتر خواهدبرد.

کمبود عرضه زمانی اتفاق می افتد. که عده زیادی از سرمایه گذارن برای بیت کوین های خود روندی طولانی مدت در نظر گرفته باشند. نگهداری این ارز تا حد بالایی بر روی عرضه آن تاثیر میگذارد. این صحبت ها بر گرفته از داده هایی است که از عملکرد سرمایه گذاران بیت کوین ثبت شده است هم اکنون 81 درصد از دارایی بیت کوین درون والت های سرمایه گذاران  قرار دارد که موضع هودلری به خود گرفته اند.

هودلر ها نیز سیاست کاری شان بر مبنای نگهداری در بازه های زمانی طولانی است. تا این که زمان بر ارزش آن دارایی تاثیر و نرخ آن را جا به جا کند.

گاسپار در ادامه صحبت های خود عنوان میکند. که صرافی مت گاکس با تزریق 200 هزار بیت کوین نمیتواند بر بالا بردن نرخ فروش این دارایی تاثیر بگذارد. و افراد را ترغیب به فروش بیت کوین هایشان کند.

دلیل این پیش بینی این است. که سرمایه گذاران دارایی بیت کوین با برگشت روند تغییر و قرارگیری در وضعیت صعود تازه به جبران خسارت های وارد برآن ها رسیده اند. سرمایه گذاران پس از بازگشت سرمایه شان. از این بازار مالی به احتمال زیاد تصمیم به نگهداری دارایی خواهند گرفت.

درست است که روند تغییرات صعودی شده. اما سرمایه گذاران را از وضعیت منفی به صفر رسانده و آن ها به احتمال زیاد با نگهداری بیت کوین هایشان به دنبال قرارگیری سرمایه گذاری خود در وضعیت مثبت خواهند بود.

وی در ادامه در خصوص روال رشد بیت کوین گفت:

بعید میدانم که سرمایه گذاران ارز دیجیتال بیت کوین به دنبال فروش بیت کوین آن هم در زمان صعود این ارز باشند.

به احتمال قوی سرمایه گذاران با نگهداری ارزهای خود به سود آوری خود کمک میکنند. چون حفظ بیت کوین را منطقی تر دانسته و امن تر خواهند دانست.

گاسپار دلایلی دیگر بر تغییر صعودی بیت کوین را تا پایان سال عنوان کرد:

به احتمال قوی با نزدیک شدن به پایان سال دارایی های بیشتری به این فضای مالی تزریق میشود. چون تابستان گذشته فصل رکود بود. و با تحرک بازار ارز های دیجیتال به طبع معامله گران نیز فعالیت های خود را از سر خواهند گرفت. از طرفی با نزدیک شدن به پایان سال فعالیت ها بیشتر و موثر تر میشود. با این دلایل انتظار میرود که بیت کوین به بالای 100 هزار دلار و ای بسا بیشتر از آن نیز صعود پیدا کند.

مطالب بیشتر:


علت رشد قیمت بیت کوین چه بود؟چرا نمودار بیت کوین صعودی شد؟
بزرگ ترین شرکت تولید دستگاه استخراج فروش دستگاه به چین را متوقف کرد
قانون گذاری ارز دیجیتال از زبان مدیر عامل جی پی مورگان
رئیس جمهور دستور بازنگری در مقررات استخراج ارز دیجیتال را صادر کرد
بورس از پهنای باند هسته ای برای استخراج ارز دیجیتال استفاده نکرده است

 

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx