اخباراخبار جهان

صرافی مطرح ارز های دیجیتال تعداد دستگاه خودپرداز خود را تا 30 درصد افزایش میدهد

با توجه به خبر هایی که اخیرا در دنیای مجازی پیچیده است. صرافی مطرح خدمات رسان ارز های دیجیتال به نام بیت کون آو آمریکا (Bitcoin of America) در جدید ترین اطلاعیه های خود. خبر از افزایش تعداد تولید و توزیع دستگاه خودپرداز خود داد.

بر اساس این اطلاعات این مجموعه از مدت زمان دو ماه گذشته تا کنون یعنی از ماه می تا کنون برابر با ماه اردیبهشت گذشته چیزی به اندازه 30 درصد افزایش تولید داشت.

گروه تهیه و توسعه بیت کوین آو آمریکا در ماه قبل یعنی ماه مارس (برابر با اواسط اسفند سال 1400) در بستر خود. چیزی به اندازه 1800 دستگاه خودپرداز دیجیتال داشت. و این مجموعه بر اساس اهداف معین خود در طی دو ماه پیش رو توانست. این حجم را به بیش از 2500 دستگاه برساند. هم اکنون نیز بالغ بر 2500 دستگاه خودپرداز دیجیتال در 250 موقعیت مکانی در ایالت متحده آمریکا قرار دارد. و کاربران در حال استفاده فعال از این دستگاه ها هستند.

از همان روز های ابتدای ماه مارس سال میلادی 2022 کاربران میتوانستند. با استفاده از دستگاه های خود پرداز دارایی هایی نظیر بیت کوین (BTC)، لایت کوین (LTC) و اتریوم (ETH) را خریداری کنند.

فعلا این شرکت تهیه و توسعه دستگاه های خودپرداز تنها در مدت زمان کوتاه 2 ماهه تلاش کرد. تا حجم تولید و به روز رسانی دستگاه ها را بالا ببرد. هم اکنون در پی این تلاش ها دارایی هایی نظیر دوج کوین و شیبا اینو نیز در بستر این دستگاه های خود پرداز قابل پشتیبانی است. هم اکنون کاربران میتوانند به راختی با استفاده دستگاه های خودپرداز به راحتی از دبیت کارت های خود استفاده و دارایی ها را با میل و نظرشان خرید و فروش کنند.

پشتیبانی پرداخت از دارایی های دوج کوین و شیبا اینو:


دوج کوین و شیبا اینو دو دارایی دیجیتال است. که توانستند به دستگاه های خود پرداز راه پیدا کنند. این خبر میتواند رشدی دیگر از این دو دارایی و حمایتی ویژه از سمت مخاطبان فغضای مالی کریپتوکارنسی را روایت کنند.

در ماه آوریل بود که که گروه تهیه و پخش فیلم و سریال آمریکایی AMC در عناوینی خبر از پذیرش دو دارایی محبوب شیبا اینو و دوج کوین را داد. و اعلام کرد که از این پی کاربران میتوانند با استفاده از این دو دارایی بلیط های خود را خریداری کنند.

لازم به ذکر است. که گروه توسعه دهنده دوج کوین طبق اطلاعیه های رسمی خود گفت. که بر طبق نقشه راهی که در ماه آوریل سال میلادی 2022 برای دوج کوین در نظر داریم، تلاش میکنیم. تا دوج کوین را به عنوان ارز اینترنتی در میان مخاطبان جا بی اندازیم.

و در ادامه افزود که دوج کوین صلاحیت زیادی برای تبدیل به ارزی برای پرداخت های جهانی را دارد. و ما برای تحقق این هدف به صورت همه جانبه تلاش میکنیم. تا اعتبار این دارایی را به مخاطبان و علاقه مندان به خانواده مالی کریپتوکارنسی نمایش دهیم. و در نهایت توسعه دهندگان تلاش کردند تا بخشی از برنامه ها و نقشه راه این دارایی را به مخاطبان نمایش دهند.

منبع: cryptoslate

مطالب بیشتر:


چه کشور هایی دارنده خودپرداز ارز دیجیتال هستند؟/دستگاه خودپرداز بیت کوین
افزایش تعداد خودپردازهای بیت کوین در ایالات متحده
دستگاه خودپرداز رمزنگاری جهانی در سال 2021 با هفتاد درصد افزایش نصب
کنترل شیبا اینو به دست نهنگ های سرمایه گذار است!
با ورود ایلان ماسک به توییتر دوج کوین جان گرفت و جزو ده ارز برتر قرار گرفت

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx