اخبارصرافی

صرافی Binance فروش توکن سهام را متوقف می کند .

مبادله رمزنگاری هیچ نشانه ای نداشت به همین دلیل ، فقط اظهار داشت که "تمرکز تجاری خود را به سایر محصولات ارائه می دهد".

صرافی Binance فروش توکن سهام را متوقف می کند .

ارزهای صرافی بسیار محبوب Binance ، بلافاصله از بین میرود.در اطلاعیه ای که روز جمعه منتشر شد ، صرافی Binance اعلام کرد که : توکن های سهام برای خرید در Binance.com در دسترس نیستند. از 14 اکتبر 2021 ، ساعت 7:55 بعد از ظهر UTC ، بورس دیگر به هیچ وجه از نشانه های سهام پشتیبانی نمی کند.

“کاربرانی که در حال حاضر سهام دارند ، می توانند آنها را طی 90 روز آینده بفروشند یا نگهداری کنند. کاربران پس از 2021-10-14 19:55 (UTC) دیگر نمی توانند سهام خود را بفروشند یا ببندند. پس از آن ، تمام موقعیت های توکن سهام در Binance.com در 2021-10-15 13:30 (UTC) بسته خواهد شد. “

والتر بلومبرگ در توییتی ادعا کرده است:

HONG KONG’S SFC می گوید هیچ فعالیتی در گروه BINANCE برای انجام “فعالیت تنظیم شده” در Hong Kong مجاز نیست یا ثبت نام نشده است.
والتر بلومبرگ (@DeItaone) July 16, 2021

این پیشرفت تایید می کند که افزایش فشار نظارتی بر بزرگترین پلتفرم ارز رمزنگاری شده در جهان همچنان به سختی به عملکرد خود ضربه می زند.

در اواخر آوریل ، قبلا گزارش هایی منتشر شده بود که مقررات نظارتی اروپا و انگلیس در حال بررسی دقیق توکن سهام Binance هستند که نمایانگر کسری از سهام عدالت در شرکت هایی مانند تسلا و Coinbase برای احتمال عدم رعایت قوانین اوراق بهادار است.در حالی که در ابتدا در مورد Binance به طور خاص اظهار نظری نمی کرد ، سازمان نظارت مالی فدرال آلمان (BaFin) در آن زمان رکورد زد ، با بیان اینکه:

“اساساً […] موارد زیر اعمال می شود:اگر رمزها قابل انتقال هستند ، می توانند در بورس ارز رمزنگاری شوند و به حقوق اقتصادی مانند سود سهام یا تسویه حساب های نقدی مجهز هستند ، آنها نشان دهنده اوراق بهادار هستند و مشروط به انتشار دفترچه هستند. “

BaFin با صراحت به صرافی Binance و به عدم وجود دفترچه راهنمای منتشر شده برای نشانه های سهام اشاره کرد.

مرتبط: Binance و FTX نشانه های سهام Coinbase را قبل از اولین بورس Nasdaq معرفی می کنند.

بهار و تابستان 2021 برای Binance در جبهه نظارتی دشوار بوده است ، زیرا چندین کشور علیه آن وارد عمل شده یا گزارش کرده اند که از منظرهای مختلف انطباق ، عملیات آن را بررسی می کنند.

در انگلستان ، اداره رفتار مالی به صرافی دستور داد تا تمام “فعالیت های تحت نظارت” در ماه ژوئن در این کشور متوقف شود.در همان ماه ، آژانس خدمات مالی ژاپن صرافی Binance را متهم کرد که بدون ثبت نام مناسب در این کشور فعالیت می کند و اقدامات جدید علیه مبادلات رمزنگاری در استان انتاریو کانادا ، صرافی را متوقف کرد تا فعالیت خود را در آنجا متوقف کند.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx