اخباراخبار ایران

دولت ایران استخراج بیت کوین را تا ماه سپتامبر ممنوع کرد.

دولت ایران تحریم فوری بیت کوین و استخراج رمزنگاری را برای حفظ برق در ماه های تابستان اعمال کرده است.

دولت ایران استخراج بیت کوین را تا ماه سپتامبر ممنوع کرد.

سرکوب اخیر بیت کوین (BTC) و استخراج رمزنگاری در ایران با ممنوعیت فعالیت این شرکت در تابستان توسط دولت ابعاد جدیدی پیدا کرده است.

نوشته های مشابه

بر اساس گزارشی از بلومبرگ ، حسن روحانی ، رئیس جمهور ، روز چهارشنبه در خطاب به تلویزیون دولتی از ممنوعیت استخراج بیت کوین در این کشور خبر داد.

این ممنوعیت در سراسر کشور گزارش شده تا سپتامبر ادامه خواهد داشت ، زیرا دولت مشتاق اطمینان از دسترسی به برق برای مصرف داخلی در ماههای گرم تابستان است که از نظر تاریخی دوره های اوج تقاضای برق هستند.

رئیس جمهور روحانی به عنوان بخشی از سخنرانی خود ادعا کرد که اکثر فعالیت های استخراج رمزنگاری در ایران – تا 85 درصد – بدون مجوز بوده است. در واقع ، فیبودکس اخیراً گزارشی از سرکوب مقامات علیه ماینرها با استفاده از برق برای مصرف خانگی گزارش داده است.

ایران پس از ماه ها برخورد با فعالیت های غیرقانونی استخراج رمزنگاری ، فرآیند ملی کردن بخش استخراج رمزنگاری خود را از سال 2020 آغاز کرد. در ژانویه 2020 ، این کشور حدود 1000 مجوز برای استخراج ارز رمزنگاری شده در این کشور صادر کرد.

اوایل ماه مه ، گزارش هایی از اطلاعات ایران در مورد شکار عملیات غیرقانونی استخراج رمزنگاری در این کشور منتشر شد.

استخراج کنندگان رمزنگاری با خاموشی گسترده در ایران مرتبط شده اند. در ماه آوریل ، سرمایه گذاران چینی بزرگترین تاسیسات استخراج بیت کوین در کشور را پس از چهار ماه تعطیلی در میان شکایات از مصرف مزرعه در بخش عمده ای از منبع برق محلی ، مجدداً راه اندازی کردند.

جدا از اختلالات در تأمین برق ، افزایش فعالیت استخراج رمزنگاری در ایران همچنین با بدتر شدن کیفیت هوا در این کشور ارتباط دارد.

ممنوعیت رئیس جمهور روحانی ممکن است بر پیش بینی استخراج بیت کوین با تأمین درآمد سالانه 1 میلیارد دلار برای رژیم در تهران تأثیر بگذارد. بسیاری از افراد تصور کرده اند که انگیزه تصویب رمزنگاری ایران ابزاری برای دور زدن تحریم های فلج کننده اقتصادی اعمال شده توسط ایالات متحده است.

سرکوب معادن رمزنگاری ایران به سرعت در پی گزارش های مربوط به ممنوعیت گسترده استخراج ارز رمزنگاری شده در چین است. در همین حال ، گزارش شده است که ماینینگ ها در آمریکای شمالی به دنبال راه هایی برای حرکت به سمت عملیات دوستدار محیط زیست هستند.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx