اخبار

جنون معاملات روز Altcoin: صد در صد در چند ساعت برای سازنده Polygon بازگشت دارد.

آنچه بالا می رود باید پایین بیاید ... و سپس دوباره بالا برود.

جنون معاملات روز Altcoin: صد در صد در چند ساعت برای سازنده Polygon بازگشت دارد.

نوسانات فضای ارزهای رمزنگاری شده روز دوشنبه مجدداً به نمایش در آمد ، زیرا چندین آلت کوین پس از سقوط بازار هفته گذشته ، جهش های عظیم قیمت را تجربه کردند.

نوشته های مشابه

به ویژه دو آلت کوین در بیش از 12 ساعت منتهی به صبح روز دوشنبه دو برابر ارزش داشتند ، زیرا Polygon (MATIC) و Maker (MAKER) در میان یک جهش قوی بازار رشد بیش از 100 درصدی را ثبت کردند.

Polygon اواخر بعد از ظهر یکشنبه از ارزش 0.75 دلار صعود کرد و تا اوایل صبح دوشنبه به اوج 1.51 دلار رسید – در کمتر از یک روز افزایش 101 درصدی را تجربه کرد.

بازگشت سریع اندکی پس از آن است که Polygon در کمتر از یک هفته 72٪ ضرر کرد ، زیرا از 18 ماه مه از ارزیابی 2.68 دلار به 0.74 دلار کاهش یافت.

الگوی مشابهی در رمز حاکمیت پروتکل MakerDAO ، Maker ، در روز دوشنبه مشاهده شد. قیمت سکه از 1835 دلار در روز یکشنبه ، تا صبح دوشنبه به 3694 دلار افزایش یافت ، که برابر با 101٪ افزایش است.

مانند Polygon ، پمپ معجزه آسای Maker به دنبال کاهش 71 درصدی از زمان رسیدن سکه در اوایل ماه مه به بالاترین حد خود ، و تنها در هفته گذشته 63 درصد کاهش یافت.

به نظر می رسد شدت بازپرداخت های سکه در روز با شدت سقوط بازارهای اخیر آنها گره خورده است. به همین ترتیب ، بازار altcoin ثابت ترین مکان برای معامله گران روز در روز دوشنبه است ، بسیاری از آنها ممکن است پول خود را بین شام و صبحانه دو برابر کنند.

بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) کمتر مورد بازپرداخت چشمگیر قرار گرفتند و ارزهای رمزپایه برتر به ترتیب 17 و 32 درصد سود کسب کردند. هر دو سکه در طول مدت پمپ بازار اخیر نوسان کمتری داشتند و ضررهای بعدی آنها کمتر بود ، با BTC و ETH به ترتیب از 51٪ و 60٪ از بالاترین اوج اخیر خود ، از دست دادند.

بسیاری از معامله گران از چنین بی ثباتی خوشحال می شوند ، اما این واقعیت سخت همچنان وجود دارد که معاملات روزانه یک کار تمام وقت است و طبق برخی تخمین ها ، 1٪ از معامله گران روز واقعاً سود کسب می کنند.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx