منتخب سردبیر

پیام تهدید گروه Anonymous به ایلان ماسک+ اتهامات جدید و جنجالی

پیام تهدید گروه Anonymous به ایلان ماسک

گروه Anonymous:

گروه Anonymous متشکل از هکر های بین المللی است که  با شعار مبارزان آزادی طلب به فعالیت های خود در جهت اهداف مثبت می‌پردازند. این گروه، یک تیم نامتمرکز از افراد خبره هستند. که تخصص آنها امنیت شبکه های کامپیوتر است. آنان به هدف ضد سانسور اینترنت در سطح جهانی فعالیت میکنند.

پس از توییت های جنجالی ایلان ماسک، و تاثیر های مثبت و منفی در بازار کریپتوکارنسی ویدئویی تهدید آمیز از سمت گروه Anonymous منتشر شد. که در این ویدئو اتهامات زیادی به  ایلان ماسک وارد میشود. و همچنین از کنار هم قرار دادن عملکرد وی در چند وقت گذشته، مردم را به چالش قضاوت در خصوص شخصیت پشت پرده ایلان ماسک دعوت میکند. در این مقاله به محتوی منتشر شده گروه Anonymous میپردازیم.

با ما همراه باشید:

 

متن پیامAnonymous:

 

Anonymous
متن تهدید گروه Anonymous

مردم دنیا خوش آمدید.

این پیام از سمت گروه Anonymous برای ایلان ماسک فرستاده میشود.

ایلان ماسک! سالهای گذشته را با لذت و شادی در دسته طبقاتی مرفهین میلیاردر سپری کردی. زندگی کردن در دنیای ماشین‌های الکتریکی و سفر کردن به فضا به وسیله ی عطش بسیاری از مردم برای زندگی بهتر، برای تو مطلوب و لذت بخش بوده است.

زمان زیاد سپری نمیشود تا چهره واقعی خود در مقابل چهره ای که خیلی محتاطانه از خود برای مردم ساخته ای آشکار شود. چراغ ها روشن خواهد شد و مردم به زودی با حقایق رو به رو میشوند. هم اکنون نیز خیلی از مردم تو را مانند سایر پولدارهای خودشیفته که تشنه توجه اند میبینند.

هدفی که از خود برای نجات دادن مردم دنیا ارائه دادی با شخصیت درونی تو در تضاد است. ” تضاد ناجی بودن و خود برتر بینی” تا دغدغه ای برای بشریت!

خیلی وقت است که این موضوع برای کارمندهایت واضح و روشن است. همان افرادی که سال ها است در شرایط غیر قابل تحملی، مشغول به خدمت کردن هستند. مانند کودکانی که کاملا از نابود کردن محیط اطرافشان به واسطه کار در معدن های لیتیم آگاه اند.

با علاقه به کودتا می‌نگری، تا محصولات سمی ات استخراج شوند. خود را پادشاه مریخ معرفی کردی. چون علاقه داری مردم را به جایی برای مردن بفرستی.

طرفداران تو حواسشان پرت پتانسیل های مثبتی که پروژه های تو به دنیا ارائه میدهد است. آنان مشکلات تو را نمی‌بینند.

این را بدان که تو تنها آدم معروف شهر نیستی. رقابت بین افراد روز افزون است. زمان میگذرد و افراد قوی تر میشوند.!

کمپانی های زیادی هستند که کار روی سفر به فضا و… برایشان تازگی ندارد. و هم اکنون در حال کار روی ماشین های الکتریکی و سفر به فضا هستند. تو در این حوزه بی رقیب نیستی و خیلی سریع رقبا از هم پیشی می‌گیرند.

فعلا با انتشار پست های بی ارزش در فضای مجازی به دست انداختن مردم مشغول باش و با این کار برای خود، مریدانی را به ارمغان بیاور.

تسلا و  ایلان ماسک

 

تسلا موتورز
ابهاماتی در خصوص درآمد شرکت تسلا

به تازگی توجه خیلی از مردم به سمت درآمد های تسلا جلب شده است. و خیلی سریع برای همه روشن خواهد شد که بیشتر درآمد تسلا از فروش ماشین هایش نیست بلکه از کمک های مالی دولت به واسطه ی نوآوری انرژی پاک برای ماشین ها است. که البته این نو آوری خودت نیست. چون تو بنیان گذار تسلا نیستی! تو فقط این کمپانی را از دو نفر با نام های Martin Eberhard  و Marc Tarpenning  که از خودت با هوش تر هستند خریده ای!

تسلا همان کمپانی است که با  خرید بیت کوین درآمد بیشتری از فروش ماشین ها برای خود کسب کرده است. که به احتمال قوی این بیت کوین ها با یارانه ای که دولت به این شرکت در خصوص تولیدات ماشین اختصاص داده است خریداری شده اند.

همه چیز روشن خواهد شد. و خود بر همین باوری. چون چندی پیش برای جلوگیری از قطع شدن یارانه شرکت، مجبور به کنار کشیدن کمپانی خود از فضای کریپتوکارنسی شده ای.

استفاده از انرژی برای ماین کردن

در مورد داستان استفاده از انرژی برای ماین کردن چه نظری داری؟ موضوع بسیار ظریفی است که به دانش کافی از عملکرد نیروگاه ها نیاز دارد. انرژی مازاد نیروگاه ها چقدر است که توسط ماینرها در حال استفاده است؟

این همان سوالی است که تو بیشتر از یک سال است که از وجود آن مطلع هستی و به مکالمه درآن خصوص میپردازی.

زمانی که درآمد شرکت تسلا زیر سوال رفت و مورد تهدید قرار گرفت، نمایی از ساده سازی از خود ارائه دادی و اظهار کردی که هیچ ایده ای در این خصوص نداری! در پی آن پس از تشکیل شوری ماینینگ بیت کوین با حرکتی برای متمرکز کردن این صنعت تصمیم به تحت کنترل خود درآوردن آن اتخاذ کردی.

نابودی فضای مالی کریپتو با توییت های ایلان ماسک

از کامنت هایی که در پست های توییتر منتشر میکنی. مشخص است که فضای کریپتوکارنسی را به بازی گرفته ای. بازی ای که با نابود کردن زندگی میلیون ها انسان، که برای بهتر شدن زندگیشان به این فضا تکیه کرده اند همراه است.

طبیعی است که تو هیچ گاه متوجه این جنایت نباشی، چون ثروت تو همان ثروت دزدیده شده مردم آفریقای جنوبی است. تو با این ثروت بزرگ شده ای به همین دلیل هیچ وقت درک نخواهی کرد که زندگی کارگر ها چقدر سخت است. البته افراد با قبول ریسک وارد فضای مالی می‌شوند و آنان آماده نوسانات هستند. اما توییت های این چند وقت اخیر نشان داد که چقدر به اقشار متوسط  بی توجهی.

وقتی که افراد برای تحقق رویا هایشان سخت کار میکنند. و به دلیل عدم رعایت اخلاق از سمت تو لیکویید میشودند و به ورشکستگی میرسند. تو با انتشار عکس هایی از عمارت های میلیاردی ات به تمسخر کردن آنان میپردازی.

شاید تا کنون فکر میکردی تو یکه تاز میدانی، اما بدان که از حالا به بعد رقیب داری!

ما Anonymous هستیم!

“ما یک لشگریم”

منتظرمان باش!

 

نوشته های مشابه

3 2 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx