اخباراخبار جهان

اولین جشن عروسی در متاورس/پدر مرحوم عروس در این مراسم شرکت میکند

پس از شایع شدن ویروس کرونا و توسعه آن در سراسر دنیا رویکرد های مالی و فعالیت های زندگی افراد به نحوی دیگر رقم خورد. در ادامه محدودیت کرونا و لغو مراسم های متعدد مانند جشن های عروسی در کنار توسعه فناوری جدید متاورس این فکر را در سر این دو زوج هندی ایجاد کرد. که برای رعایت محدودیت های بیماری از متاورس برای برگذاری جشن عروسی خود استفاده کنند. و از این طریق مهمانان خود را پذیرایی کنند.

 

این عروس و داماد هندی که هر دو از علاقه مندان به داستان های هری پاتر و داستان های آن هستند. سعی کردند مراسم خود را با ایده نمایشی هاگوارتز که یک مدرسه تخیلی در داستان های هری پاتر است به نمایش بگذارند.

مهمانان این مراسم عروسی از طریق ابزاری نظیر گوشی ها و تبلت های خود و یا تحت وب میتوانند. به این فضا متصل شوند. و در این قلعه شبیه سازی شده به فعالیت بپردازند. با یکدیگر صحبت کنند. در محیط حرکت کنند. و حتی ظاهر و پوشش خود را به نحو دلخواه تغییر دهند.

متاورس به عنوان دنیای مجازی درواقع جایی است شبیه به فضا های مجازی کنونی که افراد از طریق گروه دور هم جمع میشوند و امکان برقراری تماس تصویری، صوتی و متنی را دارند.

با این تفاوت که افراد در دنیای متاورس قابلیت حضور در مکانی تعریف شده را پیدا میکنند.و میتوانند با یکدیگر تعامل داشته و فضا و محیط را در بعدی جدید درک کنند. و افراد برای کنار هم بودن با فاصله های جغرافیایی از هم تفکیک نمیشوند. تنها میتوانند با اتصال به اینترنت همدیگر را  در مکان مورد نظر ملاقات کنند.

در ادامه

در این مراسم عروسی آقای داماد که یک جوان 24 ساله هندی است. از فعالان بخش دارایی های دیجیتال و از علاقه مندان به حوزه بلاک چین و فناوری هایی از این دست است. که از مهمانان خود در قلعه هاگوارتز پذیرایی میکند.

البته این زوج هندی در خصوص مراسم خود به اقوام خود اطلاع دادند که مراسم کوچکی در روستای راماسوامی با حضور تعداد محدودی از اقوام برگزار میشود. و اصل مراسم خود را در متاورس با گرد همایی تمامی دوستان و آشنایان انجام خواهند داد.

هزینه این جشن مجازی برای ایمن دو زوج هندی به اندازه 150 هزار روپیه بوده است. از مهمترین مزایایی که ایم مراسم برای این دو زوج داشته این است که پدر عروس که سالها است متوفی شده و در قید حیات نیست نیز در این مراسم شرکت میکند.

منبع:bartarinha

مطالب بیشتر:


رکورد جدیدی از کیف پول بیبی دوج/ رشد بیبی دوج به نسبت هفته های گذشته
سولانا با ارتقاء به به نسخه 1.8.14 عملکرد ضعیف خود را جبران میکند
شیبا اینو دارایی که در کیف پول نهنگ ها جا خوش کرده است!

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx