اخباراخبار جهان

گری اسکیل توکن های متاورسی و دیفای را به ارز های خود اضافه میکند.

گری اسکیل (Grayscale) یک مجموعه سرمایه گذاری است. که مدیریت دو بخش مالی صندوق پروژه های دیفای گری اسکیل و صندوق پروژه دارایی های دیجیتال گری اسکیل را بر عهده دار است.

در روز دوشنبه در تاریخ 24 فوریه سال 2022 با انتشار یک پست در وبلاگ خود از سرمایه گذاری بر روی دسته ای دیگر از دارایی ها خبر داد. این نهاد مالی با اشاره به توکن های پروتکل دیفای و همچنین توکن های متاورسی گفت. که هم اکنون 25 دارایی از این دسته را به فهرست ارز های سرمایه گذاری خود اضافه کرده است.

دارایی هایی که گری اسکیل از آنها به عنوان دارایی های مورد توجه خود برای انتخاب سرمایه گذاری مد نظر است.
شامل :الگورند (ALGO) و کانوکس (CVX) و استارت‌آپ‌های متاورس سندباکس (SAND)، آکسی اینفینیتی (AXS) و Yield Guild Games (YGG) است.

هم اکنون این شرکت به عنوان یک نهاد مالی این دارایی ها را که در دو نوع دیفای و متاورسی است. در لیست دارایی های سرمایه گذاری گری اسکیل قرار میگیرند. این نهاد مالی که پایگاه آن در نیویورک است. یک کمپانی سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال به عنوان زیر شاخه ای از شرکت کوین دسک فعالیت میکند.

در ادامه

گری اسکیل با انتشار لیست سبد سرمایه گذاری خود در وبلاگ خود عنوان “گزینه های جدید سرمایه گذاری برای یک سود بالقوه” را نوشت. وی در ادامه افزود دارایی هایی که از انها نام برده شد الزاما اسم توکن هایی که ما بر روی آنها سرمایه گذاری کرده ایم نیست. و لزوما در سبد دارایی های ما یافت نمیشوند.

چندی پیش یعنی تقریبا در آوایل ماه گذشته گری اسکیل با اعلام دارایی AMP به عنوان یکی از 23 دارایی در اختیار خود گفت که این دارایی در کنار دیگر ارز ها نظیر بیت کوین و اتریوم و کاردانو در یبد خرید ما قرار دارد.

AMP توکن بومی شبکه Flexa است، یک شبکه پرداخت که امکان پرداخت های رمزارزی در فروشگاه های فیزیکی و آنلاین را فراهم می کند.

منبع: Coindesk

مطالب بیشتر:


گوگل در تلاش است تا ارز دیجیتال را به کارت های دیجیتال خود بیافزاید
کارمزد شبکه اتریوم کاهش پیدا کرد/35 درصد کاهش کارمزد اتریوم

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx