Core Wallet

Core Wallet چیست؟

یک Core Wallet یا کیف پول اصلی این توانایی را دارد که به جای تنها یک قطعه از آن، کل بلاک چین را در خود جای دهد و به کاربران اجازه می دهد تا Digital Money را در کنار برنامه یا با آن، دریافت، ذخیره و ارسال کنند. به عنوان مثال، تراکنش‌های بیت‌کوین در یکDigital Ledger دیجیتال به نام بلاک چین نگهداری می‌شوند که توسط رایانه‌های زیادی در سراسر جهان نگهداری می‌شود. این رکورد دیجیتال همیشه در حال رشد است و Wallet نرم افزاری است که با شبکه ضبط ها تعامل دارد و به کاربران اجازه می دهد Digital Money خود را دریافت، ذخیره و حتی ارسال کنند.

برای درک عمیق‌تر این موضوع، باید به Bitcoin Core نگاه کنیم، که یک Client کامل بیت‌کوین است و ستون فقرات کل شبکه را می‌سازد. Bitcoin Core همچنین سطوح بالایی از امنیت و همچنین حفظ حریم خصوصی و ثبات را ارائه می دهد. ویژگی های کمتری دارد و در مقایسه با آن فضا و حافظه زیادی را می گیرد.

Bitcoin Core یک Wallet برای ذخیره بیت کوین است. این یک Node کامل از شبکه بلاک چین است و به عنوان “Heavy” در نظر گرفته می شود، این بدان معناست که برای اجرای کیف پول در رایانه خود، باید کل زنجیره را در رایانه خود دانلود کنید. همگام سازی کامل کیف پول چند روز طول می کشد تا کامل شود. این یک برنامه open-source است و به راحتی قابل دانلود است.

این برنامه برای علاقه مندان جدی به رمزارزها در نظر گرفته شده است که می خواهند از جامعه حمایت کنند و به جنبه های فنی خود شبکه علاقه مند هستند. Wallet به شما امکان می دهد بیت کوین را در کنار ارسال و دریافت بیت کوین نگه دارید. فقط یک آدرس را می توان به برنامه متصل کرد و این یک فرآیند یک بار مصرف است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا