Buy Wall

Buy Wall چیست؟

اکثر صرافی‌های ارزهای دیجیتال از طریق استفاده از یک order book مجموعه‌ای از سفارش‌های خرید و فروش ارائه شده توسط معامله‌گران، معاملات بین معامله‌گران را تسهیل می‌کنند. سفارش انفرادی درخواست خرید یا فروش مقدار معینی از ارز دیجیتال با قیمتی معین است.

سپس صرافی به خرید و فروش سفارش‌ها با قیمت‌های منطبق کمک می‌کند تا بسته به تعداد coin های فهرست‌شده در هر یک از سفارش‌ها، به طور جزئی یا کامل به طور متقابل اجرا شوند.

Buy Wall وضعیتی است که در آن زمانی که یک ارز دیجیتال به یک ارزش مشخص می‌رسد، یک سفارش محدود بزرگ برای خرید انجام می‌شود. گاهی اوقات معامله‌گران می‌توانند از این امر برای ایجاد یک تصور خاص در بازار استفاده کنند و از سقوط یک ارز دیجیتال به زیر این ارزش جلوگیری کنند، زیرا احتمالاً هنگام اجرای سفارش، تقاضا از عرضه پیشی خواهد گرفت. اغلب یک Buy Wall با سفارش محدود خرید برای مقدار نامتناسب زیادی coin که توسط cryptocurrency whale قرار داده می شود ایجاد می شود.

به نوعی، قیمت دارایی را از پایین آمدن یک آستانه خاص «block» میکند. هیچ دلیل منطقی برای فروشندگان وجود ندارد که دارایی های خود را با قیمتی کمتر از قیمتی که Buy Wall انجام نشده موجود برای خرید پیشنهاد می کند، تخلیه کنند. Buy Wall ها را می توان برای اهداف مختلف ایجاد کرد.

یکی از آنها صرفاً به دست آوردن مقدار زیادی از یک ارز دیجیتال خاص در مواردی است که خریدار نسبت به آن خوش بین است.

یکی دیگر از دلایل احتمالی برای قرار دادن Buy Wall، دستکاری قیمت است، whale (نهنگ) که مقدار زیادی از یک ارز دیجیتال خاص را در اختیار دارد، ممکن است نگران تصویر عمومی دارایی خود باشد. در نتیجه، آنها از منابع خود برای خرید همزمان coin های بیشتر و افزایش قیمت استفاده می کنند و باعث می شوند دارایی سالم تر از آنچه هست ظاهر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا