اخبار

Fox با همکاری Rick و Morty در مجموعه انیمیشن NFT همکاری می کند.

Fox برای مجموعه انیمیشن های آینده خود ، Krapoplis ، یک بازار توکن غیر قابل پذیرش راه اندازی خواهد کرد.

Fox با همکاری Rick و Morty در مجموعه انیمیشن NFT همکاری می کند.

شرکت پخش Fox با همکاری Rick و Morty ، خالق مشترک Dan Harmon ، همکاری کرده است تا آنچه را که آنها به عنوان “اولین مجموعه انیمیشن که به طور کامل در بلاکچین تنظیم شده است” توصیف کنند.

مجموعه کمدی انیمیشن ، با نام “Krapopolis” ، در کنار یک بازار اختصاصی راه اندازی می شود که میزبان فروش کالاهای دیجیتالی توکن ، از جمله توکن های غیرقابل استفاده است که شخصیت ها و آثار هنری را در طول نمایش نشان می دهد.این نمایش همچنین امیدوار است که به هواداران فداکار خود با نشانه هایی پاداش دهد که “تجربه های منحصر به فرد اجتماعی” را باز می کند.

در کنار این مشارکت ، Fox از راه اندازی شرکت NFT جدید “آزمایشگاه های خلاق Blockchain” خبر داد ، که انتظار می رود در آینده بازار Krapopolis و سایر نمایش ها را اداره کند.

در حالی که جزئیات در مورد معنای دقیق “سرپرستی بلاکچین” کم است ، مدیر عامل Fox سرگرمی چارلی کولیر با اشاره به برنامه های معرفی شرکای تبلیغاتی به NFT ها در هنگام ارائه جریان برنامه ، اظهار داشت:

“امروز خیلی زیاد به آن نپردازیم ، اما Fox به عنوان یك شركت تبلیغات محور ، اولین هنرمند و با وسواس در زمینه انیمیشن ، قصد دارد تبلیغ كنندگان را به دنیای نشانه های مجهز به بلاكچین ، از جمله NFT ها ببرد.”

Krapopolis توسط Bento Box Entertainment متعلق به Fox تولید خواهد شد ،با این حال ، این مجموعه هیچ اشاره ای به رمزنگاری ندارد ، زیرا در یونان باستان اتفاق می افتد و “خانواده ناقصی از انسانها ، خدایان و هیولاها” تلاش می کنند که یکی از اولین شهرهای جهان را بدون کشتن یکدیگر اداره کنند.

Dan Harmon به خاطر نویسدگی و همکاری در تولید Community و Rick و Morty با مجموعه انیمیشن Rick and Morty برنده جوایز Primetime Emmy در 2018 و 2020 به شهرت رسید.این مجموعه یک تقلید مسخره انگیز از فیلم محبوب Back To The Future است ، به دنبال داستانهای بسیار زیبا و علمی دانشمند سفر به زمان ، Rick و نوه اش Morty.

Justin Roiland ، دیگر خالق مشترک Rick and Morty.سریع پول نقد شیدایی اخیر NFT را انجام داده است. در ژانویه ، Roiland از طریق حراج خاموش در پلتفرم NFT متعلق به جوزا ، Nifty Gateway ، NFT را با عنوان “The First Ever Edition Of Rick And Morty Cryptoart” به قیمت 150،000 دلار فروخت.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx