اخبار

CryptoPunks نه (9) نشان خود را با قیمت 17 میلیون دلار در حراجی Christie’s به فروش می رسد.

خانه حراج معروف نیویورک ، Christie’s میزبان فروش نه نشان از CryptoPunks NFT با قیمت نزدیک به 17 میلیون دلار بود.

نه CryptoPunks با قیمت 17 میلیون دلار در حراجی Christie’s به فروش می رسد.

علی رغم سرد شدن اخیر NFT ،توکن های غیر قابل تعویض ارزشمند با اهمیت تاریخی هنوز قیمت های چند میلیون دلاری را دریافت می کنند.

در تاریخ 12 ماه می ، خانه حراج مشهور مستقر در نیویورک ، Christie’s ، در توییت خود نوشت که حراج 9 نشان از NFT CryptoPunks پیشگام در حدود 17 میلیون دلار در مجموع پاکسازی شده است.

با وجود فروش میلیون ها توکن ، برخی از کاربران توییتر حدس زدند که پیشنهاد دهنده برنده یک معامله را به دست آورد.

من فکر کردم آنها نیز می خواهند بیشتر دنبال کنند.
– VeryBadAcid (acid_very) 12 می 2021

CryptoPunks توسط LarvaLabs در سال 2017 راه اندازی شد و در کل به 10 هزار رمز محدود شد. NFT ها به صورت تصادفی پرتره های پیکسلی تولید شده با ویژگی های منحصر به فرد الهام گرفته از جنبش پانک لندن مانند مدل مو ، جواهرات و عینک آفتابی را به تصویر می کشند.

پیش از حراج ، Christie’s با طرفدار SaveArtSpace غیرانتفاعی و هنری شهری همکاری کرد تا CryptoPunks را در فضاهای عمومی نیویورک به نمایش بگذارد. این نمایشگاه عمومی که Pixelated لقب گرفته است ، 193 CryptoPunks را از 10 مه تا 6 ژوئن به نمایش می گذارد و نمایشگاه عمومی مشابه CryptoPunks را که طی ماه آوریل در میامی برگزار شد ، گسترش می دهد.

به Punk Hunt بپیوندید! ما با همکاریsaveartspace برای ارائه نمایشگاه هنر عمومی Pixelated ، یک ماهه در شهر نیویورک ، از CryptoPunks آزمایشگاه های لارو ، ارائه کردیم.
پیش از فروش فردا 9 CryptoPunks ، از لینک مکان هر CryptoPunk دیدن کنید:
https://t.co/eGzzDKlN2R pic.twitter.com/uANRFujqCI
– Christie’s (ChristiesInc) 10 می 2021

پلت فرم پخش بزرگسالان ، CamSoda ، نیز در حال پریدن از باند CryptoPunk است و اعلام می کند که حراج بدون ذخیره CryptoPunk # 7060 را در 13 می برگزار می کند.شرکت کنندگان در حراج برای شرکت در آن باید مبلغ کل حداقل دارایی های رمزنگاری شده به ارزش حداقل 1 دلار را به حساب CamSoda خود واریز کنند.

معاون رئیس CamSoda ، دارین پارکر ، اظهار داشت: “در حال حاضر ما در میان یک طلا NFT هستیم. NFT داغترین فضای سرمایه گذاری رمزنگاری تاکنون در سال 2021 است ، با میلیون ها معامله و کالاهای کلکسیونی نادر مانند CryptoPunks با مبالغ هنگفت به فروش می رسد. ”

وی افزود: “با توجه به چگونگی دست یابی CryptoPunks به جریان اصلی رمزنگاری ، ما می خواستیم یکی از آنها را به راحتی در دسترس کاربران خود قرار دهیم.”

در ماه فوریه ، Christie’s مجموعه هنرمندان مشهور دیجیتال Beeple’s “Everydays” NFT را با بیش از 69 میلیون دلار حراج کرد.

 

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx