اخبار

Crypto.com به اولین پلت فرم ارز رمزنگاری شده برای دریافت مجوز MFSA کلاس 3 تبدیل می شود.

Crypto.com می تواند خدمات حضانت را تحت مجوز کلاس 3 VFA ارائه دهد و از طرف افراد دیگر دستوراتی را اجرا کند.

Crypto.com ، پلت فرم محبوب تلفن همراه برای خرید و فروش دارایی های دیجیتال ، به اولین شرکت ارزهای رمزپایه تبدیل شده است که مجوز دارایی های مالی Malta’s Class 3 Virtual Financial را دریافت می کند.

این مجوز توسط اداره خدمات مالی Malta Financial یا MFSA اعطا شد و زمینه را برای شناخت وسیع تر دارایی های دیجیتال در سراسر اتحادیه اروپا فراهم کرد. Crypto.com به عنوان یک ارائه دهنده خدمات کلاس 3 VFA مجاز تحت حاکمیت دقیق تر ، انطباق و شرایط امنیتی است.

نوشته های مشابه

قبل از گرفتن مجوز VFA ، Crypto.com تحت یک چارچوب قانونی گذار در Malta فعالیت می کرد.کشور کوچک مدیترانه ای یکی از تعداد کمی از حوزه های قضایی اتحادیه اروپا است که دستورالعمل های نظارتی روشنی را برای ارزهای رمزپایه تهیه کرده است.

Kris Marszalek ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Crypto.com ، گفت که شرکت وی “مدتهاست معتقد است که ایجاد یک تجارت کاملاً منظم بهترین راه برای تسریع انتقال جهان به ارز رمزپایه است ، افزود:

“اولین پلت فرم جهانی ارز رمزنگاری شده برای دریافت مجوز کلاس 3 VFA از MFSA یک نقطه عطف مهم برای کل صنعت است. ما مفتخریم که صنعت را در رعایت مقررات ، تضمین امنیت و حفاظت از مصرف کننده در اتحادیه اروپا هدایت می کنیم و منتظر ایمن مجوزها در هر کشوری هستیم که در آن فعالیت می کنیم. “

Crypto.com به سرعت به عنوان یکی از بزرگترین سیستم عامل های تجارت دارایی دیجیتال ظهور کرده است که کاربران فعال در اکتبر سال 2020 تعداد 5 میلیون نفر را به خود اختصاص داده اند. این شرکت 15 میلیون کاربر را تا پایان سال 2021 و 100 میلیون نفر را طی 5 سال هدف قرار داده است. این شرکت همچنین گزارش کرده است که استفاده فعال تر از کارت های ویزا خود ، به ویژه برای لوازم ضروری روزمره مانند مواد غذایی ، گزارش شده است.

Crypto.com به عضو اصلی شبکه Visa تبدیل شده و به دنبال گسترش برنامه وام دهی فیات خود در سال جاری است. این برنامه با عنوان “مصرف انرژی” به دارندگان کارت Crypto.com Visa امکان استفاده از مانده ارز رمزنگاری شده خود را به عنوان وثیقه وام می دهد.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx