اخبار

اپلیکیشن پرداخت صرافی باینسس

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس رسماً در آلفا اپلیکیشن پرداخت راه اندازی می‌کند

یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال در جهان شیوه پرداخت خود را گسترش می‌دهد. صرافی بایننس اپلیکیشن پرداخت خود را به اسم بایننس پی در آلفای عمومی منتشر کرد. اپلیکیشن پرداخت بایننس ارزهای دیجیتال همتا به همتا است. به کاربران اجازه می‌دهد از طریق ارزهای دیجیتال وجه پرداخت و دریافت کنند.

اپلیکیشن پرداخت صرافی بایننس در فوریه 2020 برای پرداخت‌های همتا به همتا راه اندازی شد و 250.000 کاربر با این اپلیکیشن کار کردند. امروزه بایننس پی با ویژگی‌های جدیدی مثل تسهیل معاملات در در آلفا راه اندازی شده است که در دسترس تمام کاربران است.

نوشته های مشابه

سخنگوی بایننس به کوین تلگراف گفت این سرویس جدید به حوزه خاصی محدود نیست. زیرا در حال حاضر binance,com برای تمام کاربران واجد شرایط در دسترس است. برای شروع کار با بایننس پی، کاربران باید در سایت بایننس ثبت نام کنند و احراز هویت خود را تکمیل کنند.

نماینده بایننس گفت: «کاربران برای شروع استفاده از اپلیکیشن بایننس باید در اپلیکیشن بایننس وارد حساب پرداخت خود شوند. به محض فعال شدن حساب کاربری، کاربران می‌توانند با انتقال وجه کیف پول خود را شارژ کنند.»

بایننس پی از بیش از 30 ارز دیجیتال شامل بیت کوین، اتر و بایننس کوین پشتیبانی کرده و همچنین از پنج ارز فیات یورو، پوند انگلیس، دلار استرالیا، رئال برزیل و لیر ترکیه پشتیبانی می‌کند.

مدیر عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو، ادعا کرد: «هزینه کم ساختار اپلیکیشن پرداخت صرافی بایننس یا بایننس پی می‌تواند به رفع کاستی‌های شبکه‌های پرداخت مبتنی بر فیات کمک کند.»

روش‌های پرداخت سنتی مملو از کارمزدهای بالای معاملات است. ما این اپلیکیشن را راه حلی برای حل بسیاری از مسائل و محدودیت‌های سنتی می‌دانیم.

ارائه خدمات ارزهای دیجیتال توسط شرکت‌های خدمات مالی

امور مالی و اقتصادی در حال حرکت به سمت دنیای دیجیتال هستند. این تغییر به نفع تمام افراد جهان است. شرکت‌های خدمات مالی به پتانسیل ارزهای دیجیتال پی بردند. در ماه فوریه، مستر کارت که یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های پرداخت در امور مالی سنتی است، اعلام کرد که قصد دارد امکان استفاده از ارزهای دیجیتال را برای یک میلیارد کاربر خود فراهم کند. ویزا، بزرگ‌ترین رقیب مستر کارت، رسماً بر تعهد خود تاکید کرد که امکان استفاده از ارزهای دیجیتال را در ماه فوریه فراهم خواهد کرد.

پی پال، غول پرداخت‌های دیجیتال در اوایل فوریه اعلام کرد که به دنبال ارائه خدمات ارزهای دیجیتال است. در نوامبر 2020، پی پال بعد از شروع معامله ارزهای دیجیتال در ایالات متحده تصمیم خود را اعلام کرد.

منبع: وبسایت کوین تلگراف

تاریخ انتشار خبر: 12 مارس 2021

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx