اخباراخبار جهان

مسترکارت : 40٪ قصد استفاده از رمزنگاری برای پرداخت در سال آینده را دارند

هزاره ها در رمزنگاری بزرگ هستند و 77٪ می خواهند بیشتر بدانند.

مسترکارت : 40٪ قصد استفاده از رمزنگاری برای پرداخت در سال آینده را دارند.

یک نظرسنجی توسط غول کارت اعتباری مسترکارت نشان داده است که از هر ده نفر چهار نفر قصد دارند در سال آینده از ارز رمزپایه برای پرداخت استفاده کنند.

نوشته های مشابه

در این نظرسنجی که در تاریخ 4 مه منتشر شد و با عنوان “اشتهای مصرف کننده برای پرداخت دیجیتال از بین می رود” بیش از 15500 نفر در 18 کشور شرکت کردند.

این نشان داد که هزاره ها به ویژه درگیر ارزهای رمزپایه هستند ، با بیش از دو سوم یا 67٪ ، موافقت می کنند که نسبت به یک سال پیش در استفاده از ارز رمزنگاری بازتر هستند. علاوه بر این ، گزارش داد که 77٪ از هزاره ها علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارز رمزپایه هستند ، در حالی که 75٪ موافقند که اگر دارایی های دیجیتال را بهتر درک کنند ، استفاده می کنند.

هزاره ها توسط اداره سرشماری ایالات متحده به عنوان افراد متولد 1982 تا 2000 طبقه بندی می شوند ، به این معنی که دامنه سنی آنها در سال 2021 بین 21 تا 39 سال است.

اقدام برای گسترش دسترسی به ارزهای رمزپایه در حال حاضر آغاز شده است – در اواسط ماه فوریه ، مسترکارت اعلام کرد که از پرداخت دارایی دیجیتال برای تقریباً یک میلیارد کاربر خود برای استفاده در بیش از 30 میلیون بازرگان پشتیبانی می کند.

رقم 40٪ برای استفاده عمومی از رمزنگاری در تمام سنین مورد بررسی قرار داشت ، و پاسخ دهندگان از آمریکای شمالی ، آمریکای لاتین ، خاورمیانه ، آفریقا و آسیا و اقیانوسیه آمدند.

مسترکارت اظهار داشت ، گرچه علاقه مصرف کننده به “ارزهای رمزپایه شناور” مانند بیت کوین زیاد است ، اما برای اطمینان از انتخاب ، محافظت و مطابقت نظارتی با مصرف کننده ، هنوز کار لازم است.

این بیماری همه گیر باعث تغییر نحوه تفکر مردم در مورد پرداخت دیجیتال شده است ، افزود: یافته ها نشان می دهد 93٪ از افراد حداقل در یک روش پرداخت نوظهور مانند ارزهای رمزپایه ، بیومتریک ، بدون تماس یا کد QR در سال بعدی استفاده می کنند.

کریگ وسببورگ ، مدیر ارشد محصولات در مسترکارت ، اظهار داشت که این شرکت باید همه روش های پرداخت ، از جمله ارزهای رمزپایه را فعال کند:

“همانطور که به جلو نگاه می کنیم ، باید ادامه دهیم تا بتوانیم همه انتخاب ها را ، هم در فروشگاه و هم به صورت آنلاین ، شکل دهیم و ساختار تجارت را شکل دهیم و اقتصاد دیجیتال را برای همه مناسب کنیم.”

در تاریخ 3 مه ، Cointelegraph گزارش داد که غول پرداخت یک برنامه شتاب دهنده برای استارت آپ های fintech راه اندازی کرده است ، از جمله شرکت های پرداخت مبتنی بر بلاکچین.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx