اخباراخبار ایران

ایجاد فشار مانع از فعالیت بستر های مالی داخلی میشود

احمد نادری نماینده دروزه یازدهم مجلس شوری اسلامی در ادامه تصمیمات مقرر از سمت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تذکر داد که تصمیمات نباید مانع از فعالیت بستر های مالی داخلی شود. هرگونه مدارک و مجوز ها باید در کم ترین تعداد و بالاترین سرعت به حالت دست یافتی باید در دسترس قرار گیرد. تا فعالان این حوزه در بخش خدمات رسانی صرافی ها و تراکنش های مالی تشویق به فعالیت شوند. و کاربران نیز بتوانند به راحتی از پلتفرم های داخلی به عنوان ساده ترین و در دسترس ترین روش در کنار برقراری ایمنی بیشتر استفاده کنند.

او در در این خصوص گفت که در بخش ساماندهی ارز های دیجیتال و فعالیت های کاربران نباید دارای خطا شد. جرا که اشتباهات باعث از دست رفتن این گلوگاه مهم مالی از دسترس خواهد شد. و منجر به تغییر نظر افراد از مراجعه به صرافی های داخلی به صرافی های خارجی میشود.

وی تاکید کرد که بخش اعظمی از افراد فعال در زمینه سرمایه گذاری، خرید و فروش، توسعه خدمات رسانی در بخشهای مختلف به ویژه صرافی ها را جوانان این کشور تشکیل میدهد. و ما باید در بخش کار به فعالیت های این قشر پویایی ببخشیم نه این که مانع افکنی کنیم.

به نقل از خبرگزاری خانه ملت احمد نادری نماینده منتخب مردم تهران بزرگ در خصوص حمایت از جوانان و کارپردازان قانون این گونه توییت کرد:

ساماندهی ارز های دیجیتال از موارد مهم در دستور کار خانه ملت است. لازم است که به این حوزه مالی که بستر فعالیت جوانان و شرکت های دانش بنیان است توجه ویژه شود.

وزارت اقتصاد و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران باید اعمال فشار و محدودیت ها را از دستور کار خود حذف کنند. چرا که منجر به کوچ کاربران از بسترهای داخلی به بستر های خارجی میشود.

حوزه مالی دیجیتال یک گلوگاه مهم برای توسعه فعالیت های مالی نظیر سرمایه گذاری و خرید و فروش است. و نباید نسبت به این مهم تصمیمات غلط اتخاذ کرد.

مطالب بیشتر:


قالیباف: دریافت اینماد نباید برای صرافی ها چالش ساز شود
حکم زندان برای هندی هایی که در حوزه ارزدیجیتال فعال اند
به روز رسانی ارو گلیسیر Arrow Glacier اتریوم امروز انجام میشود

 

 

 

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx