Binance Labs

Binance Labs چیست؟

Binance Labs کارآفرینان، شرکت‌ها و جوامع بلاکچین پایدار را توانمند می‌سازد، و همچنین بودجه‌ای را برای پروژه‌های صنعتی که به رشد کلی اکوسیستم بلاکچین کمک می‌کنند، ارائه می‌کند.

این برنامه برای کمک به تیم‌های فناوری که تأثیر مثبتی بر بخش crypto دارند و به ایجاد وب غیرمتمرکز کمک می‌کنند اختصاص دارد.

Binance Labs هر سال موارد ارسالی را برای Incubation Program خود اعلام می کند که نوآورانه ترین پروژه های بلاکچین را از سراسر جهان برجسته می کند. نامزدهای Incubation Program ایده های خلاقانه ای را برای افزایش پذیرش crypto در سراسر جهان پیشنهاد می کنند. این ایده ها ممکن است هر چیزی باشد، از پروژه های Binance Smart Chain و شبکه های DeFi گرفته تا زیرساخت های معاملاتی.

Binance Labs یکی از بهترین پلتفرم‌ها برای استارت‌آپ‌ها و پروژه‌های بلاکچین است تا به لطف مجموعه منابع متنوع این پلتفرم، تناسب محصول با بازار خود را پیدا کنند و در عین حال مزیت رقابتی به دست آورند. این شامل:

Start-up Capital

به شرکت کنندگان در برنامه Binance incubator، سرمایه اولیه ارائه می شود که به عنوان سرمایه اولیه و کشش برای کارآفرینان عمل می کند و به آنها اجازه می دهد تمرکز خود را صرفاً بر روی توسعه تجارت خود تغییر دهند. پروژه های پذیرفته شده ممکن است تا 3 میلیون دلار ارزش داشته باشند.

Mentoring

کارآفرینان از همان ابتدا برای هدایت و ایجاد روابط قوی در داخل اکوسیستم Binance کمک می گیرند. آنها با مدیران تجاری Binance مرتبط هستند که از طیف گسترده ای از محصولات و جنبه ها، از tokenomic و فناوری معماری بلاکچین گرفته تا عملیات راه اندازی، دانش دارند.

A Large Network

استارت‌آپ‌ها در معرض شبکه گسترده Binance از متخصصان صنعت قرار می‌گیرند و به آن‌ها اجازه می‌دهند تا ارتباطات ارزشمندی برقرار کنند که ممکن است به آنها در سفر بلاکچین کمک کند.

All-round Assistance

کارآفرینانی که در برنامه Binance labs incubation ثبت نام کرده‌اند، در مورد تمام مسائل شرکت و جنبه‌های مختلف عملیاتشان، مانند توسعه محصولات/خدمات، راهنمایی‌های تظمینی/قانونی، استخدام، اجرای فنی، تامین مالی و بازاریابی/PR.

Binance در طول دو سال گذشته برنامه Binance Labs Incubation، از نوآوران و تیم‌های بالقوه بلاکچین در سراسر جهان قدردانی کرده است. سرمایه‌گذاران پیشرو و صندوق‌های سرمایه‌گذاری در سرتاسر جهان علاقه خود را به مجموعه شرکت‌هایی که در برنامه Binance Incubation ثبت‌نام کرده‌اند، ابراز کرده‌اند، و تعدادی از آنها به عنوان مربی و مشاور برای شرکت‌کنندگان در Incubation خدمت می‌کنند.

از طریق انتشار محصولات و دورهای اصلی تامین مالی، استارت آپ هایی که از این برنامه فارغ التحصیل شده اند، تلاش های قابل توجهی برای توسعه اکوسیستم بیت کوین و افزایش پذیرش ارز دیجیتال در مقیاس جهانی انجام داده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا