منتخب سردبیر

Galaxy Digital برای به دست آوردن متولی رمزگذار و ارائه دهنده خدمات BitGo

طبق شرایط خرید ، سهامداران BitGo علاوه بر 265 میلیون دلار پول نقد ، 33.8 میلیون سهام تازه منتشر شده از Galaxy Digital به دست می آورند.

Galaxy Digital ، یک مدیر مالی و سرمایه گذاری متمرکز بر رمزنگاری و بلاکچین است که توسط مایک نووگراتز تاسیس شده است ، قرار است سرویس نگهداری رمزنگاری نهادی و اپراتور کیف پول BitGo را بدست آورد.

طبق اعلامیه 5 مه ، Galaxy Digital Holdings برای تسویه معامله 1.2 بیلیون دلار سهام  نقد پرداخت خواهد کرد. طبق شرایط خرید ، سهامداران BitGo علاوه بر 265 میلیون دلار پول نقد ، 33.8 میلیون سهام تازه منتشر شده Galaxy Digital را به دست می آورند.

برای تأمین هزینه نقدی پرداخت خرید ، Galaxy از ترازنامه خود استفاده می کند و تا 12 ماه پس از بسته شدن معامله ، بخش زیادی از مبلغ را تسویه می کند. در حال حاضر انتظار می رود تا پایان سه ماهه چهارم سال جاری معاملات بسته شوند. با بسته شدن معامله ، Galaxy در ازای دارایی های خالص دیجیتال سهام اضافی را برای سهامداران BitGo صادر خواهد کرد.

سهامداران BitGo به طور مشترک 10٪ از شرکتهای جدید را دارند و Galaxy انتظار دارد اکثر کارمندان و تیم مدیریت BitGo فعلی را حفظ کند.

BitGo در حال حاضر بیش از 40 میلیارد دلار دارایی تحت بازداشت دارد و علاوه بر آن بیش از 400 مشتری نهادی و به بیش از 150 صرافی خدمات ارائه می دهد. هر ماه ، این شرکت بیش از 30 میلیارد معامله را پردازش می کند و خدمات نگهداری بیش از 400 دارایی دیجیتال مختلف را ارائه می دهد.

در بیانیه ای ، یک نماینده Galaxy Digital گفت که این شرکت معتقد است که این خرید “Galaxy Digital را به عنوان یک پلت فرم پیشرو در جهان با خدمات کامل برای موسساتی که می خواهند به اقتصاد رمزنگاری دسترسی پیدا کنند ، ارائه دهد و گستره بی نظیری از محصولات و خدمات پیشرو در صنعت را در مقیاس ارائه دهد. ”

همانطور که گزارش شد ، Galaxy Digital اخیراً یک برنامه صندوق قابل معامله با بیت کوین (BTC) را به تنظیم کننده اوراق بهادار ایالات متحده ارسال کرده است که در صورت تصویب ، در بورس NYSE Arca معامله می شود.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx