اخبار

نهنگ ها 5.5 میلیارد دلار بیت کوین جمع کردند چون قیمت BTC به زیر 36K دلار کاهش یافت.

داده ها نشان میدهد که نهنگ ها با سقوط قیمت بیت کوین به زیر 36000 دلار ،اقدام به خرید کردند ، اما این بدان معنا نیست که BTC پایین آمده است.

نهنگ ها 5.5 میلیارد دلار بیت کوین جمع کردند چون قیمت BTC به زیر 36K دلار کاهش یافت.

طی چند هفته گذشته جریان اخبار نظارتی منفی در مورد بیت کوین (BTC) و ارزهای رمزپایه متوقف شده است.

نوشته های مشابه

اخبار FUD امروز – ترس ، عدم اطمینان و تردید – اخباری که نتوانستند هیچ عملی را ذکر کنند و فقط اطلاعات قدیمی چین را تازه می کنند. در بیانیه ای از سوی دولت چین برنامه های “سرکوب رفتار استخراج و تجارت بیت کوین” آشکار شده است.

در حالی که معامله گران خرده فروشی به راحتی از این نوع اخبار می ترسند ، نهنگ ها و سازندگان بازار می دانند که چگونه یک فرصت خرید را تشخیص دهند ، که این مورد برای سقوط امروز به 36200 دلار بود.

چین تجارت Bitcoin را در سال 2017 ممنوع کرد

صورتجلسه کمیته ثبات و توسعه مالی چین دستورالعملهای کلی در مورد موضوعات متعددی از جمله اصلاح موسسات مالی متوسط و سرکوب فعالیتهای غیرقانونی اوراق بهادار را ارائه داد. بنابراین ، این یک حمله هدفمند به بیت کوین نبود و هیچ تفاوتی با عملکردها و گفتمان های سالهای گذشته نداشت.

در تاریخ 18 مه ، انجمن های تجاری تحت بانک خلق چین به موسسات مالی و سایر سازمان های عضو هشدار دادند که در معاملات تجاری رمزنگاری شرکت نکنند.

با این حال ، تجارت رمزنگاری در چین از سپتامبر 2017 ممنوع است و نگرانی ها در مورد انتشار کربن در عملیات استخراج بیت کوین بیش از سه هفته پیش توسط رسانه دولتی چین PengPai ابراز شد.

حتی سیستم عامل های ساخت بازار از سال 2018 توسط مقامات چینی هدف قرار گرفته اند. برخی از سایت های تجارت رمزنگاری به طور غیرقانونی در این کشور فعالیت می کنند ، اما بیشتر آنها توسط مقامات در سال 2019 شناسایی و تعطیل شدند.

شاخص های مشتقات تجمع سیگنال را نشان می دهند

نهنگ ها

نسبت معاملات برتر OKEx معامله گران long-to-short . منبع: Bybt

داده های ارائه شده توسط بورس موقعیت خالص long-to-short معامله گران را برجسته می کند. با تجزیه و تحلیل موقعیت هر مشتری در مورد قراردادهای دائمی و قراردادهای آتی ، می توان دید واضح تری در مورد اینکه معامله گران حرفه ای صعودی هستند یا نزولی دارند ، به دست آورد.

نهنگ ها و سازندگان بازار در OKEx در ساعات اولیه 21 ماه مه به 1.08 نسبت long-to-short رسیده و 8٪ را به نفع خود نگه دارند. شایان ذکر است که این میزان در 30 روز پایین ترین سطح بود که نشان دهنده عدم محکومیت است. با این حال ، این معامله گران طرفدار در طی روز وارد موقعیت های صعودی شدند زیرا بیت کوین زیر 37،000 دلار پس گرفت ، 62٪ سود طولانی را تحمل کرد.

افزایش خوشه ها نظریه را تأیید می کند

حجم معاملات بهترین شاخص برای تأیید فعالیت نهنگ ها است و این اوج ها باید با کف قیمت ها همزمان شوند. حتی اگر هر معامله ای خریدار و فروشنده داشته باشد ، نوسانات شدیدی در حجم معاملات کم ممکن است رخ دهد ، بنابراین لزوماً معامله گران طرفدار را شامل نمی شوند.

نهنگ

حجم نقطه بیت کوین را جمع کنید. منبع: Coinalyze

با نگاهی به داده های فوق ، شکی نیست که نهنگ ها و سازندگان بازار با تهاجم در روز 21 مه 36200 دلار فروخته اند ، حجم مبادله نقطه ای طی چهار ساعت از 5.6 میلیارد دلار فراتر رفته است که حتی برای یک حرکت 12 درصدی قیمت نیز بسیار شدید است.

برای قرار دادن موضوعات در چشم انداز ، متوسط حجم روزانه در ماه گذشته 11 میلیارد دلار است. بنابراین ، با ترکیب این داده ها با نسبت طولانی به کوتاه بورس مشتقات ، باید تصور کرد که برخی از بازیکنان سنگین به اندازه کافی شجاع بودند که نرخ دلار امروز را بخرند.

اگرچه هیچ کس نمی تواند به طور دقیق پیش بینی کند که 35200 دلار در آخر هفته نگه دارد ، اما باید انتظار داشت که این دستان سنگین موقعیت خود را برای مدت زمان طولانی حفظ کنند.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx