اخبار

نظرسنجی جدید نشان میدهد سال گذشته بیشتر بریتانیایی ها رمزعبور خریداری کرده اند تا سهام

طبق نظرسنجی گزارش شده بیش از 70% سرمایه گذاران انگلیس سود کرده اند.

نظرسنجی جدید نشان می دهد که بریتانیایی ها تمایل بیشتری به سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه نسبت به سهام سنتی و سرمایه گذاری های مبتنی بر سهام دارند.

نظرسنجی شرکت سرمایه گذاری انگلیس AJ Bell نشان داد که 7٪ ازبزرگسالان انگلیس گزارش داده اند که طی سال گذشته ارز رمزنگاری خریداری کرده اند ، در مقایسه با 5٪ که در سهام  و ISA (حساب های پس انداز فردی) سرمایه گذاری کرده اند. سهام و سهام ISA نوعی حساب پس انداز است که به کاربران امکان می دهد بدون هیچ گونه مالیات بر درآمد یا سود سرمایه ای سرمایه گذاری کنند.

نوشته های مشابه

این نظرسنجی توسط ردیاب تحقیقات بازار آنلاین Findoutnow انجام شده و از 1،269 رای دهنده نظرسنجی کرده است. LaithKhalaf، تحلیلگر مالی در AJ Bell ، اظهار داشت که این نتایج تصورات رایج را زیر و رو می کند:

“هنگامی که افراد بیشتری نسبت به سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار Isa به خرید ارز رمزپایه می پردازند ، شما مجبورید نتیجه بگیرید که جهان دیوانه رمزنگاری شده”

این نظرسنجی نشان داد که سرمایه گذاران رمزنگاری عمدتا مرد و زیر 35 سال هستند و 71٪ از کسانی که دارایی های رمزنگاری شده را خریداری کرده اند ادعا کرده اند که سود کسب کرده اند ، در حالی که 12٪ گزارش داده اند که در سال گذشته ضرر کرده اند. به طرز سرگرم کننده ای ، 17٪ گفتند که حتی نمی دانند با سرمایه گذاری های رمزنگاری شده خود سود یا ضرر کرده اند.

به نظر می رسد این نظرسنجی در تقابل با تحقیقاتی است که اتاق فکر Parliament Street انگلیس در مارس انجام داد نشان داد که 52٪ از 2000 آرا در آن نظرسنجی خاص ابراز داشته اند که آنها احتمالاً در بورس و دارایی های سنتی مانند طلا سرمایه گذاری می کنند تا در رمزنگاری ، با بیان سوم آنها سرمایه گذاری در رمزنگاری نخواهند کرد زیرا معتقدند که قبلا “قایق را از دست داده اند”.

موسسه مالی ThisisMoney در انگلیس گزارش داد تحلیلگر AJ Bell اظهار داشته که تحقیقات جدید نشان داده افراد جوان به درک خود از ارزهای رمزپایه اعتماد بیشتری دارند اما او شخصاً نسبت به آنها تردید دارد: “مطمئناً به نظر می رسد برخی از مصرف کنندگان قبل از یادگیری نحوه شنا در آبهای کم عمق ، با ارزهای رمزپایه به انتهای عمیق می پرند.”

خلف توصیه کرد که در یک مجموعه متنوع سرمایه گذاری کنید که بیش از حد در معرض رمزنگاری قرار نگیرد ، وی افزود :

“مشخصات خریداران جوان رمزنگاری نشان می دهد که آنها ممکن است تاکنون دارایی کمی جمع کرده باشند و در صورت بدتر شدن بازارهای رمزنگاری ، می توانند به طور جدی آسیب ببینند.”

اخبار مرتبط: بانک استارلینگ انگلیس در اواخر ماه ژوئن سپرده های ارز رمزنگاری شده را از سر می گیرد.

این تحلیلگر درباره تأثیر الون ماسک در بازارهای بیت کوین با اشاره به برخی از توییت های اخیر وی اظهار داشت که “آنها به سختی می توانند تمایل بیشتری به تجارت نسبت به بیت کوین داشته باشند.”

اکسپرس انگلیس گزارش داد که HMRC (Her Majesty’s Revenue and Customs) به معنای ” درآمد و آداب و معاشرت اعلیحضرت” داده های منتشر شده در هفته گذشته نشانه دیگری از این است که دیوانگی سرمایه گذاری ارزهای رمزپایه فعلی هیچ نشانه ای از کاهش سرعت را نشان نمی دهد.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx