اخباراخبار جهان

تصویب لایحه زیرساخت 1 تریلیون دلاری با مالیات کریپتو

تصویب لایحه زیرساخت 1 تریلیون دلاری با مالیات کریپتو توسط مجلس برای تایید بایدن تصویب شد .

مجلس نمایندگان ایالات متحده لایحه زیرساختی 1.2 تریلیون دلاری دو حزبی را تصویب کرد که در صورت امضای رئیس جمهور جو بایدن، مقررات جدیدی را در رابطه با گزارش مالیات رمزنگاری برای همه شهروندان اعمال می کند.

نوشته های مشابه

لایحه زیرساخت اولین بار توسط دولت بایدن با هدف بهبود شبکه حمل و نقل ملی و پوشش اینترنتی ارائه شد. با این حال، این لایحه الزامات گزارش‌دهی سخت‌گیرانه‌ای را برای جامعه کریپتو الزامی می‌کند، و همه تراکنش‌های دارایی دیجیتال به ارزش بیش از 10000 دلار را ملزم می‌کند به IRS گزارش شود.

این لایحه برای اولین بار در 10 اوت با 69 رای موافق در برابر 30 رای به تصویب سنا رسید که با پیشنهادی برای اصلاح اصلاحیه توسط گروهی متشکل از شش سناتور – پت تومی، سینتیا لومیس، راب پورتمن، و مارک وارنر مواجه شد. ، کیرستن سینما و ران وایدن. به گفته تومی:

“این قانون یک دستور گزارش مالیاتی بر ارزهای دیجیتال ناقص و در برخی موارد غیرقابل اجرا را تحمیل می کند که نوآوری های فناوری آینده را تهدید می کند.”

علیرغم عدم شفافیت کلمه به کلمه این لایحه، لایحه زیرساخت قصد دارد با توسعه دهندگان نرم افزار، اعتبارسنجی تراکنش ها و اپراتورهای گره های جامعه رمزنگاری مشابه با کارگزاران موسسات سنتی رفتار کند.

مجلس نمایندگان این لایحه بحث برانگیز زیرساخت را پس از کسب 228 رای در مقابل 206 رای به رئیس جمهور بایدن تصویب کرد. علاوه بر این، جامعه کریپتو نسبت به توصیف مبهم کلمه «کارگزار» که در نتیجه ممکن است الزامات گزارش مالیاتی غیرواقعی را برای جوامع فرعی مانند ماینرها تحمیل کند، ابراز نگرانی کرد.

این لایحه خلاف قانون اساسی و ذاتاً ضد آمریکایی است

شهروندان خصوصی از حق حریم خصوصی مالی و آزادی مالی برخوردارند

مشاهده این موضوع کاملا شرم آور است .

https://t.co/O9FkVC2CF4

— Meltem Demir◎rs (@Melt_Dem) November 4, 2021

ناتوانی در افشای درآمدهای مربوط به رمزنگاری به عنوان یک تخلف مالیاتی و جرم تلقی می شود.

کارشناسان حقوقی اصلاحاتی را در لایحه زیرساخت توصیه کردند که عدم گزارش تراکنش‌های دارایی دیجیتال را یک جرم کیفری می‌داند.

آبراهام ساترلند، مدرس دانشگاه ویرجینیا، نگرانی‌های خود را در مورد تصمیم دولت ایالات متحده برای اطلاق اصطلاحات زیرمجموعه‌های کریپتو به عنوان کارگزار عنوان کرد:

“این برای همه کاربران دارایی های دیجیتال بد است، اما به ویژه برای امور مالی غیرمتمرکز بد است. این قانون به طور کامل DeFi را ممنوع نمی کند. در عوض، الزامات گزارشی را تحمیل می کند که با توجه به نحوه کار DeFi، رعایت آن را غیرممکن می کند.”

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx