اخباراخبار بیت کوین

تحلیلگران میگویند : “ماه های آینده کلیدی هستند” ؛ بیت کوین امسال به 100000 دلار میرسد.

بسته به روش استفاده شده ، پیش بینی قیمت بیت کوین بسیار متفاوت است ، اما خالق سهام به جریان PlanB از میانگین هدف 100،000 دلاری او حمایت می کند.

تحلیلگران میگویند : “ماه های آینده کلیدی هستند” ؛ بیت کوین امسال به 100000 دلار میرسد.

بیت کوین (BTC) ممکن است تا کریسمس به 100،000 دلار برسد ؛ اما یکی از شناخته شده ترین تحلیلگران آن شرط بندی روی ماه است.

نوشته های مشابه

در به روزرسانی توییتر روز پنجشنبه ، PlanB ، خالق سهام مدلهای قیمت بیت کوین ، به حرکت بیت کوین شک کرد.

PlanB بر “کلید” ماههای باقی مانده تمرکز می کند.

با معامله BTC/USD در 47،000 دلار در این هفته ، PlanB چیزهای زیادی برای اطمینان دارد.

پیش بینی اخیر تحلیلگران مبنی بر حداقل بسته شدن ماهانه ماه آگوست دقیقاً با قیمت های فعلی مطابقت دارد و اگر چهار مورد باقی مانده به همان اندازه دقیق باشند ، بیت کوین می تواند 2021 را با 135000 دلار به پایان برساند.

اولین تجسم سهام به جریان در این چرخه به نصف قیمت BTC به طور متوسط 100،000 دلار می خواهد ، اما نوبت حدودی می به این نتیجه رسید که زمان دقیق آن را آزمایش کرده است.

با این وجود ، PlanB با این استدلال که هنوز ابطال نشده است و جایگزین های بهتری برای اثبات وجود ندارد ، به آن پایبند بوده است.

یکی از این مدل های جایگزین ، که بعید به نظر می رسد محقق شود ، نمودار “کاهش بازده” لگاریتمی است که در ابتدا توسط کاربر انجمن Bitcointalk Trololo در سال 2014 تهیه شد.

یک نسخه تعدیل شده تنها 30،000 دلار برای BTC/USD در پایان امسال محاسبه می کند ، چیزی که PlanB معتقد است احتمال آن کمتر از 100،000 دلار موجودی سهام است.

تحلیلگران در نظرات روی نمودار همراه با تفاوت این دو مدل افزودند : “ماه های آینده کلیدی خواهند بود.”

چه وقت به قله میرسد ؟

با توجه به اینکه 50،000 دلار به عنوان حمایت از دسترس خارج می شود ، نظرات در مورد تأثیر احتمالی اجلاس سالانه Jackson Hole نهاد فدرال ایالات متحده ، که به زودی آغاز می شود ، متفاوت است.

با وجود افزایش 60 درصدی در برابر پایین ترین قیمتهای 29000 دلاری ، بیت کوین هنوز نتوانسته مقاومت نهایی در برابر سیمان 50،000 دلار را به چالش بکشد ، چه برسد به بالاترین رقم 64،500 دلار در ماه آوریل.

با بزرگنمایی ، خوش بینی همچنان نام بازی باقی می ماند ، زیرا داده ها نشان می دهد که قبل از پایان سال آینده شاهد افزایش سریع صعودی هستیم. این می تواند سایر سالهای بازار گاو پس از نصف شدن ، به ویژه دوبل سال 2013 را کپی کند.

 

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx