اخباراخبار بیت کوین

بازار رمزنگاری در حال فروکش است ، اکنون زمان خرید است.

رئیس Pantera سه دلیل اصلی را برای ریختن تریلیون ها دلار از سقف بازار در بازارهای رمزنگاری ذکر کرد.

بازار رمزنگاری در حال فروکش است ، اکنون زمان خرید است : “مدیر عامل شرکت Pantera”

مدیر اجرایی Pantera Capital ، آقای Dan Morehead ، اطمینان دارد که فروش بزرگ رمزنگاری در حال کند شدن است ، زیرا او فکر می کند “ما بیشترین وحشت و اضطراب را دیده ایم”.

نوشته های مشابه

در خبرنامه ماهانه منتشر شده در 14 ژوئن ، سرمایه گذار خطرپذیر اظهار داشت که بهترین زمان برای خرید زمانی است که بازار رمزنگاری “کاملاً پایین تر از روند” باشند.نمودار انحراف روند بیت کوین از این ادعا حمایت می کند زیرا نشان می دهد که دارایی نسبت به روند یک پنجم چرخه عمر خود فقط “ارزان” بوده است.

برای سرمایه گذاران جدید ،بهتر است زمانی خریداری کنید که بازار خیلی پایین تر از روند باشد. اکنون یکی از آن زمانهاست.بیت کوین نسبت به روند 20.3٪ از 11 سال گذشته فقط “ارزان” بوده است.

دیدگاه های بیشتر در مورد زمان بندی بازار در نامه سرمایه گذار ژوئن ما:

 https://t.co/AOvhFyxBJh pic.twitter.com/2bsxbw5Iay

— Dan Morehead (@dan_pantera) June 16, 2021

وی همچنین اظهار داشت که بازدهی سالیانه نشان نمی دهد که بیت کوین نیز بیش از حد ارزش گذاری شده است.

“بازگشت سالانه هرگز به معنای واقعی کلمه مانند قله های گذشته از جدول خارج نشد. در حال حاضر سالانه 281 درصد معامله می شود که با توجه به چاپ پولی که در آن دوره رخ داده کاملاً منطقی به نظر می رسد. “

Morehead در ادامه توضیح داد که همگرایی سه رویداد خبری باعث سقوط شدید بازار رمزنگاری شده است.

سرکوب از چین یکی از عوامل مهم دیگر بود ، اما همانطور که Morehead اشاره کرد این اتفاق چندین بار پیش از این هم رخ داده است.

وی هشت حادثه جداگانه در طی سالهای متمادی را که چین بیت کوین را ممنوع کرده یا صنعت را تحت فشار قرار داده است ، ذکر کرد ، و به دنبال آن نمودار سودهای عظیم بیت کوین پس از آن را نشان داد.پکن همچنین در تلاش برای استخراج بیت کوین به دلیل نگرانی در مورد مصرف انرژی ،  برای خنثی سازی کربن است.

اخبار مرتبط: نرخ هش بیت کوین از چین دور می شود.

دلیل دوم استناد شده توسط رئیس Pantera Capital ، روز مالیات ایالات متحده بود که به طور سنتی بر بازارها تأثیر می گذارد زیرا سرمایه گذاران تصمیم به انحلال برخی از دارایی های خود برای جمع آوری پول برای قبض مالیات خود دارند.

سومین عاملی که وی نامگذاری کرد 180 مورد الون ماسک در بیت کوین بود اما درمورد تاثیری که توییت های مدیر عامل تسلا در آن زمان بر بازار داشت توضیح نداد. ماسک در 17 مه هنگامی که به احتمال زیاد تسلا ممکن است برخی از دارایی های BTC خود را به دلیل نگرانی های زیست محیطی در مورد مصرف انرژی بفروشد ، باعث “جنگ توییت” شد.

بازار رمزنگاری 43٪ از بالاترین میزان 2.5 تریلیون دلاری خود در اواسط ماه مه سقوط کرد و بیش از یک تریلیون دلار از کل سرمایه بازار را در هفته های بعد کاهش داد. بازارها از زمان رسیدن به پایین ترین نقطه در این بازپرداخت در 24 ماه مه در حال تحکیم هستند و در حال حاضر در حدود 1.6 تریلیون دلار هستند.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx