اخباراخبار بیت کوین

پلتفرم بازی های ویدیویی Nexon بیت کوین را به درگاه پرداخت خود می افزاید

با توسعه ارز های دیجیتال امروزه خبر های بیشتری در خصوص پذیرفتن دارایی های دیجیتال در پلتفرم های گوناگون به گوش میرسد. Nexon از دیگر شرکت هایی است که تصمیم به افزودن دارایی بیت کوین به درگاه پرداخت خود را گرفت. این مجموعه با همراهی BitPay که من قبل از این به توسعه ارز های دیجیتال در پلتفرم خود پرداخته بود. توانست قابلیت پرداخت را با استفاده از ارز های دیجیتال در دسترس کاربران خود قرار دهد.

در ادامه این تصمیم از سمت سرمایه گذاران کاربران فعال در این پلفترم میتوان بازی هایی نظیر MapleStory، KartRider، Mabinogi، Vindictus، V4 رانام برد. که طرفداران آن به سادگی میتوانند با استفاده از قابلیت جدید پلتفرم آنان را تهیه کنند.

در ادامه توسعه دهندگان توانسته اند در این بستر 11 ارز دیجیتال را به درگاه پرداخت آنان اضافه کند. این ارز ها شامل بیت کوین. دوج کوین. بیت کوین کش. رپد بیت کوین. بایننس کوین. لایت کوین.دای. دلار جمینی. پکسوس. یو اس دی کوین است.

بر اساس اظهارات توسعه دهندگان در خصوص توسعه پلتفرم های دیجیتال به درگاه پرداخت. آنان تمایل کاربران را به اضافه شدن این قابلیت به این بستر را دانسته اند. از این رو برای جلب نظر مخاطبان خود تصمیم به ارائه خدمات مورد نیاز کاربران پرداخت.

او در صحبت های خود گفت:

مجموعه ما از اضافه کردن درگاه پرداخت ارز های دیجیتال رضایت مند است. و تلاش میکند تا تمام خواسته های کاربران را پاسخ دهد.

مجموعه نکسون.  به عنوان یک غول فناوری در کشور کره جنوبی است. با روند کار دارایی های دیجیتال آشنا است. این پلتفرم در چند ماه گذشته به اندازه 100 میلیون دلار از دارایی خود را صرف سرمایه گذاری بر روی پلتفرم های دنیای مالی کریپتوکارنسی کرده است.  و در صف حامیان این دست از دارایی ها اقدامات متعددی. نظیر پذیرش ارز های مختلف در پلتفرم خود. به عنوان پول انجام داد.

این مجموعه با رویکردی مثبت به دارایی های دیجیتال در زمینه توسعه و معرفی ارز های دجیتال نیز با دیگر پلتفرم ها هم گام است.

منبع: cryptopotato

مطالب بیشتر:


وزیر امور خارجه هند:با فعالیت غیر قانونی ارزدیجیتال مقابله میشود
محسن رضایی سرپرست رسیدگی به ارز های دیجیتال میشود
ایجاد فشار مانع از فعالیت بستر های مالی داخلی میشود

 

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx